stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Zayıflamaya engel olan 2 yanlış

sebze

Fazla kilolardan arınmak özgür olmak herkesin arzusudur.Ama bu öylede kolay değil.Zayıflamaya engel olan 2 hatayı sizlere sunuyoruz.

1.Etten vazgeçilmemeli
Meyve ve sebzeyle beslenmek şüphesiz lazımdır.Ancak gıda listenizde et ve et ürünlerine yer vermeniz gereklidir.Meyve ve sebzede, etin içeriğindeki vitamin, protein ve mineraller yoktur.Buna ilave et kas kitlesini artırmaya, yağ tabakasının azalmasına yardımcı olur.

Bir gün boyunca erkeklere 150-200 gram, kadınlara ise 100-150 gram et yemek önerilir.

2.Saat 18: 00-dan sonra yememek.
Bunu kim dedi? Bu söylentiyi şimdi Diyetisyenlerin neredeyse tamamı reddediyor aç karnına uyunamayacağı için.Daha doğrusu yatmadan birkaç saat önce yemek lazımdır.mide sindiremez Akşam yemeğine göğüs eti, sebze salatası, yağsız peynir,daha çok sebze ağırlıklı yemek tavsiye edilir.Kızartmalar, makarna,pilav gibi yiyeceklerden akşam yemeğinde uzak durulmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in DİYET LİSTELERİ , ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required