stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Yedikleriniz göbek mi yapıyor?

Bir çoğumuzun en büyük derdi olan göbek, sadece spor egzersizleri veya diyetle gidermek pek mümkün değil. Yediklerimiz konusunda oldukça hassas davranmamız gerekiyor. Bu hususta en önemli nokta karbonhidratlı yiyecekleri fazla tüketmememiz olacaktır. Vücudumuz açısından karbonhidratlı yiyecekler de tüketilmelidir fakat bunu kararında tüketmek en uygunudur. Fazlası tamamen göbek kısmı için negatif yönde sonuçlar doğurmakta.

gobek-yaglarina-bitki-yaglariKarbonhidrat yerine protein açısından daha verimli olan yiyecekler tüketmeniz bu bölgeye etki edecektir. Bunu uyguladığınız taktirde sonucu görmeniz çok uzun zaman almayacaktır. Peki bu dikkat edilmesi gereken karbonhidratlı yiyecekler nelerdir?

-Makarna
-Pilav
-Ekmek

Bunlar bu kategoride en başı çeken yiyecekler. Bir öğün içerisinde 1 tabaktan fazla tüketilmesi önerilmez.
Ekmek için ise çözüm daha kolay. Kepek ekmek veya türevinde çeşitli ekmekler bulunmaktadır. Onları tercih etmeniz daha uygundur.

Bir önceki yazımız olan Kilo Alma Yolları başlıklı makalemizde hızlı kilo alma, iştah açıcı yiyecekler ve iştah açma hakkında bilgiler verilmektedir.


4 sene ago by in HABERLER , KİLO ALMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required