stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Yatarak Zayıflayın

Egzersiz
Yatmadan önce ağır egzersizler yapmamaya dikkat edin. Kalp ritminizi hızlandırır ve uyumanızı zorlaştırır. Yapacağınız egzersizlerin sizi rahatlatıcı etkisi olmasına özen gösterin. Sert ve yorucu egzersizler yerine yoga ve meditasyon yöntemlerini deneyin

Üzüm suyu:
Yapılan araştırmalarda, üzümde bulunan resveratrol adlı madde vücudunuzda yağ yakmak sürecini büyük ölçüde hızlandırır. Yatmadan önce bir bardak üzüm suyu hem sağlıklı beslenmeniz açısından hem de vücudunuzdan kötü yağları temizlemeniz açısından mükemmel bir yöntem olacaktır.

Çıplak yatın:
Uzmanlar çıplak yatan kişilerin yağ yakmasını hızlandırdığını öne sürüyor. Bu durum, uyku sırasında vücudunuzun soğuyarak ısınmak için yağları yakmasıyla gerçekleşiyor. Dolayısıyla çıplak yatan kişilerde metabolizma hızı daha fazladır.

Aydınlık odada uyumayın!
Aydınlık bir odada uyumak, vücudun melatonin üretimini durdurmaktadır. Bu durum, yorgun uyanmanıza ve sabahları daha çok yemek yemenize neden olur.

Bir önceki yazımız olan Diyet Yaparken Menünüzde Bu Meyveler olsun başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


9 ay ago by in GÜZELLİK , ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required