stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Sinem KOLBAKIR

Sinem KOLBAKIR
Seçeceğiniz yola karar verirken sizlere vereceğim desteğin sonuçlarının kalıcı ve sağlık durumunuzu olumlu yönde geliştirici olacağını, yasak kavramından uzak, zorlanmadan, güçlü bir motivasyonla başlayıp aynı şekilde son bulacağını unutmayın. Ve sağlığınız konusunda en iyi kararı vermek için 2 kilit noktayı sağlayarak bu yolda ilk adımı atın; Doğru Zaman ve Doğru Uzman…
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Sağlıklı Beslenme, Kilo Verme ve Kilo Alma Programları Diyabet, Yüksek Kolesterol, Yüksek Tansiyon, Guatr, Karaciğer Yağlanması, Polikistik Over ve Gut Hastalıklarına Özel Beslenme ve Diyet Programları Sporcu Beslenmesi Kurumsal Beslenme ve Gıda Danışmanlık Hizmeti
Adres Bilgisi Adres 1: Sinem Kolbakır Beslenme Ve Diyet Danışma Merkezi
Tunalı Hilmi Cad. 62/16 Kavaklıdere
Ankara (Teknosa Üstü)

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(532) 565 90 90

Telefon 2 :
(312) 465 00 20

Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Doğum Tarihi: 1983
    (29 yaşında)
  • Doğum Yeri: Samsun
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2007
    (5 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce, Almanca
Özgeçmişi 29.04.1983 tarihinde Samsun’ da doğan Sinem KOLBAKIR, ortaokul ve lise öğrenimini Samsun Anadolu Lisesi’ nde tamamlamıştır.

2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olan Sinem KOLBAKIR, eğitimi süresince çeşitli hastane, kurum ve zayıflama merkezlerinde stajlarda görev almıştır. Dünya mutfakları, şarap kültürü, gastronomi tarihi gibi konuları ele aldığı gastronomi semineri ve yelken sporcularının yarış öncesi, yarış sırası ve yarış sonrası beslenme zorlukları ve gerekleri hakkında ilk defa hazırlanan ayrıntılı bir tez çalışması vardır. Birçok televizyon programında sağlıklı beslenme, hastalıklarda beslenme ve zayıflama konularında uzman olarak yer almış, çeşitli dergi ve internet sitelerinde yazılarına yer verilmiştir.

Çalışma hayatına 2007 yılında dietETHIC Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi nde başlayan Sinem KOLBAKIR, 2008 yılında HDL Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi ni kurarak çalışmalarına devam etmiştir. Bu dönemde TED Spor ve Yaşam Merkezi nde diyetisyenlik yaparken, aynı zamanda TED Ankara Koleji erkek basketbol ve bayan voleybol takımlarına beslenme danışmanlığı yapmıştır. 2010 yılında Sinem Kolbakır Beslenme ve Diyet Merkezi ni oluşturarak danışanlarına sağlıklı beslenme, zayıflama, şişmanlama, hastalıklarda diyet ve beslenme, sporcu beslenmesi konularında ve kurumsal danışmanlık alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required