stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Sanem APA

Sanem APA
Beslenmenizde yapacağınız doğru düzenlemeler ile sağlıklı yaşamın anahtarının elinizde olduğunu biliyor muydunuz??
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları * Bireysel danışmanlık (kilo verme, kilo alma, gebelik ve emziklilik beslenmesi, POS da beslenme, menopozda beslenme, diyabet, kalp damar hastalığı gibi kronik hastalıklarda beslenme) * Kurumsal wellness alanında şirketlerde birebir eğitimler * Gıda sektöründe önemli yeri olan şirketlere ürün geliştirmede danışmanlık * Çeşitli şirketlere sağlıklı beslenme seminerleri ve beslenme eğitimi * Menü danışmanlığı (okul, özel şirketler) * Spor kulüplerine beslenme eğitimi danışmanlığı
Adres Bilgisi Adres 1: İstanbul Cerrahi Hastanesi
Ferah Sok. No: 22 Nişantaşı
İstanbul

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(212) 444 44 24
Kişisel Bilgiler

  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2005
    (7 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi Haziran 2005 Aralık 2007 yılları arasında Mezura Kliniği’nde kurumsal wellness çalışmalarının yönetimi ve koordinasyonundan Sorumlu Diyetisyen olarak çalışmış, aynı zamanda kilo verme, kilo alma, gebelik ve emziklilik beslenmesi, POS da beslenme, menopozda beslenme, diyabet, kalp damar hastalığı gibi kronik hastalıklarda beslenme ve diyet konularında danışanlarına beslenme eğitimi vermiştir. Danışanlarına verdiği beslenme eğitimlerinin yanı sıra gıda sektöründe önemli yeri olan şirketlere ürün geliştirmede danışmanlık, çeşitli şirketlere sağlıklı beslenme seminerleri ve beslenme eğitimi, mönü danışmanlığı (okullar ve özel şirketler) yapmıştır. Ozel bir spor merkezinde spor yapan bireylerin beslenme durumunun kontrolü konusunda diyetisyen olarak bireysel beslenme eğitimi hizmeti sunmuştur.

Kasım 2007’de Diyabet Diyetisyenliği Kursuna katılım göstermiş ve diyabet konusundaki bilgilerini güncelleyerek “Diyabet Diyetisyeni” olarak çalışma hakkı kazanmıştır.

Mayıs 2008 tarihinde Amerikan Diyetisyenler Derneği’nden "Çocukluk ve Adolesan Döneminde Kilo Kontrolü ve Yönetimi" ile "Yetişkin Kilo Kontrolü ve Yönetimi" Sertifikalarını başarıyla almıştır.

Nisan 2008 tarihinde Boston’da Amerikan Diyetisyenler Derneği’nin düzenlediği 24. Kalp Sağlığı ve Spor Beslenmesi konusundaki sempozyuma katılmıştır.

Mart 2008 Ağustos 2008 tarihleri arasında Kanada Kanser Derneği’nde gönüllü olarak çalışmış ve kanser hastalarını yakından gözlemleme şansı yakalamıştır.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in İstanbul Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required