stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Sağlıklı Kaşlar İçin Öneriler

Sağlıklı Kaşlar İçin Öneriler

Kaşlar, göz güzelliğinizi ortaya çıkaran, gerekli özen gösterilmese de bakımı yapıldığında muhteşem bir görünüme sahip olan ve insanları etkilemenizi sağlayan, dikkat edilmediğinde bakımları yapılmadığında çevre etkenlerine bağlı olarak kopan, dökülen veya seyrekleşen ve bu haliyle kötü ve çirkin görünen kıl topluluğudur. Şık görünmesini istediğiniz mükemmel kaşlar için şu yolları izleyebilirsiniz:

Sağlıklı Kaşlar İçin Öneriler

Sağlıklı Kaşlar İçin Öneriler

İstediğiniz mükemmel kaşlara kavuşmak için yapılması gerekenler

1 ) Öncelikle kaşlarınızı yüz şeklinize uygun olacak biçimde almalı, inceliğine, kalınlığına, uzunluğuna ve kısalığına yüz şeklinize göre karar vermelisiniz. Yüz şeklinizin dışında tarzınıza uygun, kişiliğinizi yansıtan bir kaş modeli de uygulayabilirsiniz.

2 ) Kalın kaşlara sahip olmak istiyorsanız kaşlarınızı bir süre almamalı ve kaş çevrenizde kılların büyümesini beklemeli sonrasında kaşlarınız alarak istediğiniz kalınlıkta olmasını sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı Kaşlar İçin Öneriler

3 ) Kaşlarınızın istediğiniz canlılıkta ve parlaklıkta olması için özel kürler uygulamalı, hint yağının mucizevi etkileri ile istediğiniz canlılıkta kaşlara sahip olabilirsiniz.

4 ) Cansızlaşan kaşlarınız için peeling uygulamaları, yüz maskesi uygulamaları yaparak özellikle protein ağırlıklı maskeler ile kaşlarınıza parlaklık kazandırabilir ve göz güzelliğinizi artırabilirsiniz.

Sağlıklı Kaşlar İçin Öneriler

5 ) Yumurta akı, zeytin yağı, süt karışımını diş fırçası ile iyice yedirecek şekilde kaşlarınıza her gün 30 dakika uygulamalı, 7 gün sonunda kaşlarınızdaki parlaklığı, canlılığı ve görselliği fark edebilir, herkesin beğenisini kazanabilirsiniz.

6 ) Kaşlarınızı istediğiniz gibi alamıyorsanız veya estetik bir biçimde almak istiyorsanız kuaförünüzden veya kişisel bakım merkezinizden yardım alabilir, görsel, canlı ve zarif kaşlara sahip olarak etkileyici bir güzelliğe sahip olabilirsiniz.

7 ) Saçlar için satılan ve saçlara canlılık kazandıran bioxin içerikli, aloeveralı vitamin ve mineral desteği alabilir, kaşlarınızın daha gür ve daha canlı olmasını sağlayarak güzelliğinizi pekiştirebilirsiniz.

8 ) Kaşınızın etrafında oluşan kırışıklıkları yok etmek için özenli bir makyaj yapabilir, kaşlarınızın güzelliğini ön plana çıkararak kırışıklıkları göz ardı edebilir, özel kaş jelleri kullanarak kaşlarınızın güzelliğini ön plana çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı Kaşlar İçin Öneriler

9 ) Etkili bir kaşa sahip olmak için sadece kaşlarınızın bakımını yapmanız yetmeyecektir. Yüzünüzde çıkan tüyleri düzenli olarak almalı, yüz maskenizi düzenli olarak yapmalı, kaşlarınızı düzenli olarak alarak güzelliğinizi bütüncül olarak yapmalısınız.

Sağlıklı Kaşlar İçin Öneriler

10 ) Kaş bakımı için satılan her türlü jeli, vitamini, minerali kesinlikle almamalı, güvenilir markaların ürünlerini ve güzellik uzmanlarının önerilerini dikkate alarak kaş bakımı yapmalısınız.

Bu önerileri dikkate alarak kaşlarınızın daha gür, daha canlı, daha zarif ve daha sağlıklı olmasını sağlayabilir ve yüz güzelliğinizi tamamlamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan El Bakımına Ne Kadar Önem Veriyorsunuz? başlıklı makalemizde el bakımı, el bakımı için doğal kremler ve el bakımı maskeleri hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in CİLT SORUNLARI. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required