stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Nevra DEMİREL

Nevra DEMİREL
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Obezitede diyet tedavisi Zayıflama ve Ağırlık Kontrolü Gebelik ve emziklilik döneminde beslenme Sporcu beslenmesi Okul çağı cocuklarında beslenme Hastalıklarda beslenme
Adres Bilgisi Adres 1: Renewaclub
Reşat Nuri Sok. No:52 Y.Ayrancı
Ankara

Kişisel Bilgiler

  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe
  • Mezuniyet Yılı: 1999
    (13 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur. 1999 2001 yılları arasında kurum beslenmesi alanında Anadolu Sofrası yemek şirketinde görev yapmıştır. 2001 2004 yılları arasında Flavius Sağlıklı Yaşam Ve Estetik Merkezi Bilkent şubesinde, 2004 yılının yaz aylarında part time olarak Sevgi Diyaliz merkezi ve Day light güzellik merkezinde, 2004 2006 yılları arasında Prof. Dr. Osman Müftüoğlu Yaşasın Hayat Kliniği ANK. şubesi ve Renewaclub spor merkezi Yaşasın Hayat Kliniğinde şef diyetisyen olarak ve 2006’dan beri Renewaclub Wellness Clinic bölümünde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required