stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Muge ULKER

Muge ULKER
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları ERİŞKİN DÖNEMİ KİLO TAKİP PROGRAMI ÇOCUKLUK DÖNEMİ KİLO TAKİP PROGRAMI HAMİLELİK DÖNEMİ KİLO TAKİP PROGRAMI EMZİKLİLİK DÖNEMİ KİLO TAKİP PROGRAMI 0 1 YAŞ BEBEK BESLENMESİ PROGRAMI EĞİTİMİ HASTALIKLARA YÖNELİK BESLENME PROGRAMLARI SPORCU BESLENMESİ DANIŞMANLIĞI KURUMSAL BESLENME VE GIDA DANIŞMANLIĞI
Adres Bilgisi Adres 1: Arte Tıp Merkezi
10.Cad. No:61 06810 Çayyolu
Ankara

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(312) 236 10 01

Telefon 2 :
(530) 211 24 24

Telefon 3 :
(312) 236 17 31 (Faks)
E Posta Mesaj Gönderin Hızlı Mesaj Araçları Kişisel Bilgileri Cinsiyeti Kadın Doğum Tarihi 1984
(28 yaşında) Doğum Yeri Ankara Mezun Olduğu Üniversite Başkent Üniver

Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Doğum Tarihi: 1984
    (28 yaşında)
  • Doğum Yeri: Ankara
  • Mezun Olduğu Üniversite: Başkent Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2008
    (4 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi 23.02.1984 yılında Ankara’da doğan Müge ÜLKER lisans eğitimini 2008 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlamıştır. Eğitim süresince Başkent Üniversite Hastanesi ve GATA Hastanesinde yetişkin beslenmesi ve zayıflama; Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Pediatri ve metabolizma hastalıkları polikliniğinde çocuk beslenmesi üzerine staj yapmıştır. ASELSAN kurum mutfağında stajyer diyetisyen olarak çalışmıştır. Bunlar dışında Ankara Hilton Oteli restoran ve mutfak bölümlerinde dünya yemekleri ve mutfak sanatları üzerine bir süre gönüllü olarak staj yapmıştır. Dört yıl boyunca başkan yardımcısı olduğu Çağdaş Yaşam Topluluğu ve iki yıl boyunca başkanı olduğu Beslenme ve Diyetetik Topluluğunda birçok toplumsal duyarlılık projeleri gerçekleştirerek, M.E.B. Hasan Özbay İlköğretim Okulu’nda “Sağlıklı Bedenler Sağlıklı Yarınlar için Beslenme ve Hijyen Eğitimi” isimli projede, proje koordinatörü olarak eğitimler vermiş ayrıca Türkiye’ deki birçok okula yardım kampanyası düzenleme kurulunda da yer almıştır. Beslenme Diyetetik Bölümünde Okuyan Öğrencilerin Mesleğe Bakış Açısını ve Obez Yetişkin Bireylerde Kalsiyum Tüketimi ile Beden Kütle Arasındaki İlişkiyi araştırarak Uluslararası kongrelerde sunumlar ve yayınlar yapmıştır. 2008 Eylül ve 2009 Temmuz ayı aralığında sağlıklı beslenme ve diyet programlarıyla kilo takip ve kontrolü, sporcu beslenmesi, hamilelik ve emziklilik dönemi beslenmesi ve çocuk beslenmesi eğitim danışmanlığı ile Fuel Cafe menü sorumlusu ve Base Life Club kurucu diyetisyeni olarak faaliyet göstermiştir. 2009 Temmuz ayı itibariyle ARTE Özel Tıp Merkezi ekibine katılmıştır.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required