stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Milyon dolarlık zayıflama tavsiyeleri

zayıflamak

İnsanlara zayıflamaya çalıştığınızı söyleyin
“Çoğu insan kilo verme isteğinin özel bir şey olduğunu ve gizleme gereğini düşünüyorlar. Buna göre bir diyet programına sadık kalmak için sadece kendi iradelerine güveniyor, Bu, çok da iyi bir fikir sayılmaz! Cesika Alba oynayacağı bir role göre kilo alıp verır ,başladığı programlarda hep ailesinin ve arkadaşlarının desteğini alır. Sağlıklı beslenmek ve spor programlarını da onlarla paylaşarak danışmanlık alır. Siz de hedeflerinizi başkalarıyla paylaşsanız, ona ulaşmanız kolay olur. Bu, aileniz, arkadaşlarınız, ya da kilo vermek isteyen kadınların katıldığı sosyal bir ortam olabilir “.

Sonuç görmek için kendinize haftalar verin, günler değil;
“Eğer acele ederseniz, çok çabuk yorulursunuz, Acele etmemek kendinize zaman vermek vazgeçmemenin en önemli yoludur.

Gerçekten ne yediğinizi ne yemediğinizi bilin;
“Yemek günlüğü tutun. Bu günlüğe yemek saati, porsiyon miktarı, su alımı ve spor hareketlerini not edin. Bazen kilo isteyenler diyet arası kendilerini ödüllendirmek için kalorili yemekler, şarap vs içerler  ve sonuçta kilo kaybı süreci durmaktadır.Ne yediğinizi kaydederek zayıflama şansınızı iki kat artırabilirsiniz. Çok çekişmeli spor yapıyorolabilirsiniz ancak beslenme şeklinizi değiştirmediyseniz sonucunu göremezsiniz.

Daha önce hiç gezmediğiniz gibi gezin
“Ünlü Müşterilerime her zaman yerlerini değiştirmeyi tavsiye ediyorum. Doğa gezisi, ya da sadece bahçede, parkta hayvanlarını gezdirmeyi tavsiye ediyorum. Haftada 3 kez 30 dakika ile başlayın, sonra haftada 5 gün yapın”.

Vücudunuzu değiştirmek için beyninizi kullanın
“Beyin oldukça önemli kilo verme mekanizmasıdır. Araştırmaya göre, spor yaparken kullandığınız kasları düşünmeniz daha çok çalışmalarına ve daha güçlü hissetmenize neden olur. Bazı insanlar spor yaparken televizyon izlemeyi seviyor ve bununla vaktin çabuk geçeceğini düşünüyorlar. Ama eğer sporda vaktin nasıl geçtiğini fark etmemek ve daha çok kilo vermek istiyorsanız, dikkatinizi vücudunuza yöneltin, ekrana değil “.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in DİYET LİSTELERİ , ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required