stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Meryem BORAN

Meryem BORAN
sağlıklı zayıflama, diyet, toplu yemek çıkan kurumlarda beslenmeyle ilgili her türlü sorularınıza ve yardımlarınıza açığım…
Adres Bilgisi
Telefon Numaraları E Posta Mesaj Gönderin Hızlı Mesaj Araçları MSN [email protected] Kişisel Bilgileri Cinsiyeti Kadın Doğum Tarihi 1985
(27 yaşında) Doğum Yeri Kayseri Mezun Olduğu Üniversite Erciyes Üniver
Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Doğum Tarihi: 1985
    (27 yaşında)
  • Doğum Yeri: Kayseri
  • Mezun Olduğu Üniversite: Erciyes Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2007
    (5 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi Özgeçmişim

1985 yılında Kayseri’de doğdum. İlköğretimi okul birinciliğiyle tamamladıktan sonra Kayseri Sema Yazar Anadolu Lisesi’ni kazandım. Okulumu başarıyla bitirip; Erciyes Üniversitesi Atatürk Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü kazandım.
Kayseri, Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 2007–2008 Eğitim–Öğretim dönemi içinde Çocuk Onkoloji, Çocuk Nefroloji, Süt Çocuğu, Adölesan, Yeni Doğan–Prematüre Servisleri’nde, Nütrisyon Ünitesi’nde, Cerrahi ve Dâhiliye Servisleri’nde; Tıp Fakültesi Hastanesi Yemekhanesi’nde, Personel Yemekhanesi’nde staj yaptım.
Personel Yemekhanesi’nde stajyer olarak hastanede yatan hastaların günlük tıbbi beslenme tedavilerinin özellikleri ve hastanede çalışan personelin aktiviteleri ile bağlantılı olarak enerji ve besin öğesi ihtiyaçlarına göre hazırlanan menüler ve mutfakta diyetisyen çalışması konusunda eğitim aldım.
Kayseri, Erciyes Üniversitesi Yılmaz Mehmet Öztaşkın Kalp Hastanesi, Semiha Asım Kibar Organ Nakli ve Diyaliz Hastanesi, Mehmet Kemal Dedeman Onkoloji Hastanesi’nde staj yaptım.
Kayseri, Boydak İlköğretim Okulu’nda okul çağı çocuklarının enerji gereksinmesi ve fiziksel aktivitelerini göz önünde bulundurarak menüler hazırladım ve eğitimler verdim.
Kayseri, Özel Nida Özel Eğitim Okulu’nda zihinsel engelli çocukların beslenmelerini gözlemleyip, eğitimler hazırladım ve enerji ve besin öğesi ihtiyaçlarına göre menüler hazırladım.
Kayseri, Özel Sevgi Hastanesi’nde obeziteyle ilgili poliklinik stajı yaptım.
Bünyamin Somyürek Sağlık Ocağı, Hayri Güldüoğlu Sağlık Ocağı ve Ahmet Gündeş Sağlık Ocağı’nda halk sağlığıyla ilgili stajlarımı yaptım.
"Kayseri’ de bulunan 1. futbol ligindeki futbol takımlarının futbolcularının beslenme durumu" nu belirleyen tez çalışması ve "popüler zayıflama diyetlerinin vücuttaki etkileri" ni açıklayan seminer çalışması hazırladım.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required