stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Merve TIĞLI

Merve TIĞLI
Fazla kilolarınızı alıyoruz, yerine sağlık, güzellik, mutluluk veriyoruz 🙂 Sadece size özel hazırlanan beslenme programlarıyla ,beslenme şeklinizi siz farketmeden değiştiriyoruz. Yasaksız, kuralsız size özel çeşitli beslenme programlarıyla dilediğiniz kiloya ulaşmanın yolu REFORM Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık’ tan geçer… ***Ankara dışında yaşayanlar internet üzerinden diyet almak isteyenler bilgi almak için [email protected] adresimden bana ulaşabilirler
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Kilo Koruma Nutrigenetik Obezite ve Kilo Kontrolü Kronik Kompleks Hastalıklarda Beslenme Tedavisi Menü Planlama Hamilelik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrolü Kurumsal Danışmanlık Okul Çağı Beslenmesi Yeme Davranış Bozukluklarında Beslenme Tedavisi Kilo Almak İçin Diyet Tedavisi Diyabet ve Diyet Tedavisi PolikistikOver ve Beslenme Adolesan Beslenmesi Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Emziklilik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrolü Hipertansiyon ve Beslenme Okul Öncesi Dönemde Beslenme Gut Hastalığı ve Diyet Tedavisi Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı Sporcu Beslenmesi
Adres Bilgisi Adres 1:
Reform Beslenme Eğitimi Ve Danışmanlık
Tunalı Hilmi Cad. Kuğulu İşhanı No:171 Kavaklıdere
Ankara

Adres 2:
Mars Athletic Club (Mac)
Panora Avm / Oran
Ankara ((mac üyelerine hizmet vermekteyiz))

Adres 3:
Bilkent Otel Ve Konferans Merkezi
Üniversiteler Mah. 1599 Cad. No:6 06800 Bilkent
Ankara

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(312) 468 83 02 (Reform Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık)

Telefon 2 :
(507) 584 30 80

Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Doğum Tarihi: 1984
    (29 yaşında)
  • Doğum Yeri: Ankara
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2007
    (6 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi Diyetisyen Merve Tığlı, 18.03.1984 tarihinde Ankara’da doğdu. 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde üniversite eğitim hayatına başladıktan sonra eğitiminin üçüncü yılında da Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümüne başladı.
Hacettepe Üniversitesindeki eğitimi süresince Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ve Yüksek İhtisas Hastanesi Diyet Polikliniği departmanında yetişkin beslenmesi, Hacettepe Üniversitesi Çocuk Hastanesinde çocuk hastalıklarında beslenme tedavisi ve enteral parenteral beslenme uygulamaları, Hacettepe Üniversitesi Merkez Kafeteryalar ve Gazi Üniversitesi Hastanesi’nde “Toplu Beslenme Sistemleri”, İstanbul Özel V.K.V Amerikan Hastanesinde elektif stajlarını tamamlamıştır. Ankara Özel Mesa Hastanesinde ve İstanbul Özel Acıbadem Hastanesinde gönüllü olarak staj yapmıştır. 4 Haziran 2007 tarihi ile Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarı ile mezun olmuştur.
V. ve VI.Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi, l. Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kongresi, Hacettepe, Çocuk Beslenmesi Kursu, Obezite Diyetisyenliği kursu gibi pek çok seminer ve kongreye dinleyici olarak katılmıştır.
Öğrenciliğinin son yılında Gıda SA bünyesinde ürün danışmanlığının yanısıra kişilerin yağ ve vücut analizlerini değerlendirilmesi konusunda çalışmıştır.
İş hayatına GENAR ENSTİTÜSÜ’nde başlayan ve 1,5 yıl süresince nutrigenetik alanında çalışıp aynı zamanda özel bir kurumda beslenme danışmanlığı yapan Merve Tığlı, Ocak 2009 itibariyle Reform Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık ekibine katılmıştır, aynı tarihlerde Nevşehir Özel VERSA Hastanesi’nin beslenme ve diyet bölümü kuruculuğunu yapan Dyt. Merve Tığlı 9 ay süresince poliklinik diyetisyenliği görevini sürdürmüştür.Şu anda Reform Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık Merkezinde zayıflama, kilo alma, kilo kontrolü vb konularda çalışmakta olup,haftanın belli günlerinde Mars Athletic Club (MAC)/PANORA spor merkezinde ve Özel Boylam Psikiyatri Hastanes…

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required