stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Makbule ERÇAKIR

Makbule ERÇAKIR
Adres Bilgisi Adres 1: 19 Mayıs Hastanesi
Naci Çakır Mah. 761. Sokak No:2 06450 Dikmen
Ankara

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(312) 478 28 28 152
E Posta Mesaj Gönderin Hızlı Mesaj Araçları Kişisel Bilgileri Mezun Olduğu Üniversite Hacettepe Üniver
Kişisel Bilgiler

  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2010
    (2 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil:  
Özgeçmişi Manisa’da doğan Makbule ERÇAKIR ilk ve orta öğretimini Manisa’da tamamlamıştır. 2010 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden başarı ile mezun olmuştur. "Fenilketonürili Çocuklarda Obezite Prevelansı" konulu bir tez çalışması, " Fetal Beslenme ve Yetişkin kronik hastalıklar ile ilişkisi" konulu bir seminer çalışması hazırlamıştır. Hazırladığı tez çalışması SSIEM 2010 kongresinde ve VII. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik kongresinde sözel bildiri olarak yayınlanmıştır. Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi okul öncesi, adölesan , enfeksiyon, beyin ve sinir cerrahisi, toraks ve kalp damar cerrahisi, çocuk cerrahisi, süt çocuğu, bebek enfeksiyon, yenidoğan, kemik iliği nakli, yoğun bakım bölümlerinde, Hacettepe Erişkin Hastanesi ortopedi ve travmatoloji , genel cerrahi yanık , üroloji bölümleri , Hacettepe Onkoloji Hastanesi iç hastalıkları servisinde, Ankara Yüksek İhtisas Hastanesi kurum mutfağında, Ankara GATA gebe ve yenidoğan diyet poliklinikleri ile cerrahi yoğun bakım servislerinde stajyer diyetisyen ünvanı ile görev yapmıştır. 17.01.2011 tarihinde 19 Mayıs Hastanesi bünyesine dahil olmuştur. 19 Mayıs hastanesinde diyet polikliniğinde hamilelik dönemi beslenmesi, emziklilik dönemi beslenmesi, 0 2 yaş dönemi bebek beslenmesi ve ilkokul çağı beslenmesi konularında beslenme eğitim danışmanlığında aynı zamanda yetişkinlik dönemi obezite, kilo aldırma ve hastalıklarda beslenme konusunda diyetisyen olarak görev almaktadır.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required