stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Madonna diyeti

madonna-diyeti

Bir hafta da tam 4 kilo verdiren, seksi şarkıcı Madonna diyetinde meyve suyuna ağırlık verilmiş.

İlk 2 günü sadece meyve suyu tüketerek geçiren Madonna, bu iki günü vücudundaki toksinlerden arınmak için ayırmış.

3. Sabah kahvaltısı- meyve çayı, bir haşlanmış yumurta, salatalık domates, iki dilim peynir ve kızarmış bir dilim ekmek. Öğlen arasında, bol limonlu ve yeşillikli bir salata. Akşam yemeğinde ise, haşlanmış brokoli ile bir porsiyon ızgara tavuk var.

4. Öğle yemeğini birleştirerek, bir önceki günün akşam yemeği menüsünü tüketmiş Akşam yemeğini ise mantar sote tüketmiş

5. Gün yine kahvaltı ve öğle yemeğine sadık kalarak, akşam menüsünde, ızgara balık ve haşlanmış brokoli tüketiyor.

6. Gün kahvaltısında değişiklik yaparak kendisini ödüllendiriyor, ek olarak beyaz peynir yiyerek meyve çayı içiyor. Öğle menüsünde, bol limonlu ve yeşilliği bol salata yiyerek, akşam yemeğinde, ızgara tavuk ve bir tabak haşlanmış kabak tüketmiş

7. Gün yine kahvaltı ve öğle yemeğinde, iki dilim peynir, bir haşlanmış yumurta, meyve çayı ve domates salatalık yiyerek, akşam menüsünde, ızgara balığa ve haşlanmış brüksel lahanasına yer veriyor.

 

Bir önceki yazımız olan 500 Kalorili Savunma Diyeti başlıklı makalemizde 2 kilo, 500 kalori ve az kalori hakkında bilgiler verilmektedir.


9 ay ago by in DİYET LİSTELERİ , Ünlülerin Diyet Listeleri. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required