stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Kolay Kilo vermenin yöntemi

sagliklidiyetler-org

Gün içinde hep yorgunsunuz, canınız bir şey yapmak istemiyor buna rağmen oturduğunuz yerden kilo vermek istiyorsunuz. Üzgünüz ama bu şekilde zayıflama yöntemi maalesef yok. Yine de sizin için müjde! İşinizi kolaylaştıracak formülleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Gün içinde kilo vermek adına yaptıklarınız rutine dönüştürüldüğünde can sıkıcı olabilir, ama bunu kendinize ayırdığınız zaman olarak düşünürseniz her şey daha kolay ve eğlenceli olacak.

Karbonhidratlar Her zaman düşmanınız değil. Tabi bunu derken oturun büyük paket bir cips tüketin demiyoruz ama arada planlarınıza sadık kaldığınız için kendinizi ödüllendirmek adına bir dondurma yiyebilirsiniz.

Kendinizi Motive edin. Önünüze bir hedef koyun bu daha çok konsantre olmanızı sağlayacaktır. Yapabilirsiniz ve yapabilirisiniz de kendinize inanın. İnancınız olduktan sonra başaramayacağınız birşey yoktur.

-Moraliniz bozuksa bu sizi yemek yemeye itecek. Onun yerine dışarıda yürüyüş yapmanız hem sinirlerinizi boşaltacak hem de spor yapmanıza vesile olacaktır.

-Yağı Tamamen hayatınızdan çıkarmak yanlış olur. Unutmayın vücudunuzun yağa da ihtiyacı var. Doğru miktarı belirleyin ve ona göre kullanın.

-Olabildiğince su tüketmeye çalışın. Örneğin: acıktığınızı düşündünüz ve mutfağa doğru ayaklanma kalktınız,hemen önce bir bardak su için, tokluk hissi verecektir.

-Spor salonuna gitmek istemiyorsanız, çocuğunuzu da alın ve açık havada onunla vakit geçirin. Bir taşla iki kuş vurdunuz. Hem spor yapıp hem çocuğunuza zaman ayırabilirsiniz.

Amacınız kukla olamak değil güzelleşmek olsun. Bunun için de hem eğlenceli hem de faydalı bir yol biliyorum. Bisiklet sürmek. Bol bol bisikletinizi alıp dışarı çıkın ve bir yandan da ruhunuzu dinlendirin

Bir önceki yazımız olan Salatalık İle Doğal Güzellik başlıklı makalemizde doğal güzellik, maske ve salatalık hakkında bilgiler verilmektedir.


9 ay ago by in DİYET , SAĞLIKLI BESLENME. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required