stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Kışın Kilo Almamak İçin 5 Öğüt – Taylan Kümeli

Kışa Grerken kilo almamanız için Taylan Kümeli‘nin verdiği 5 öğüt.

  1. Mutlaka Kahvaltı Yapın-Kahvaltı günün en önemli ögünüdür.Bir gece önceden yediğiniz son yiyecekten sonra tüm bedeniniz ilk ivmeyi verecek hareketi bekler.Ve ilk yediginiz dogru saatte, doğru besinse ki (kalktıktan 2 saat içinde kahvaltı yapmalısınız) vucudunuz rahat eder. Gün boyu tatlı krizleri yaşamadan ve son derece rahat tokluk haliniz olur… Tabi diger ögünlerde unutulmazsa…
  2. Erken Yatın- geçen hafta yayınladığımız uyku düzeni ve beslenme yazımızdan konuyu daha detaylı okuyabilirsiniz.
  3. Vucudunuzdaki Kas Oranını Artırın-Bunun için kas egzersizlerinizin yanında, mg’dan zengin besinleri yemeyi unutmayın-Yeşil yapraklı sebzeler, badem, ceviz, deniz mahsulleri
  4. Kardio yapmayı ihmal etmeyin- Hergün 45 dk. yürüyüş, evin içindeki koridorunuzda yürüme, merdivenleri inip çıkma….
  5. Yemeklerinize Protein ekleyin-Özellikle spor yapmadan önce yediklerinizin içinde kıymalı sebze,bir haşlanmış yumurta, ızgara et, tavuk veya balık olmasına vs olmasına dikkat edin..

Bir önceki yazımız olan Sağlıklı Yaşam Tarzınız Mı? başlıklı makalemizde doğal beslenme, doğal yaşama ve sağlıklı bir beden hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Özel Diyet Programları , SAĞLIKLI BESLENME. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
One Comment to Kışın Kilo Almamak İçin 5 Öğüt – Taylan Kümeli

Leave A Response

Required