stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Kiraz Sapı Diyeti

Kiraz Sapı Diyeti

Kiraz Sapı Diyeti

Kiraz Sapı Diyeti

Yazın severek tükettiğimiz kirazın saplarını saklama zamanı geldi. Kilo vermek isteyenler için ideal bir çözüm olu olan kiraz sapı diyeti ile fazla kilolarınızdan kurtulmanızı desteklemektedir. Aktarlardan da temin edebileceğiniz kurutulmuş kiraz saplarını özellikle mevsiminde doğal yollarla güneşte kendiniz kurutmanız çok daha doğru olacaktır. Biriktirdiğiniz kiraz saplarını güneş gören yerde birkaç gün bırakarak suyunu çekene kadar kurutmanız yapacağınız diyet için kiraz saplarının hazırlanmasını sağlamaktadır.

Öncelikle kilo probleminiz için bir uzmandan yardım alarak kiraz sapı diyetini uzmanın önerdiği diyet programında destekleyici bir diyet olarak uygulamanız önerilmektedir. Sindirim sistemine etkisiyle bağırsak hareketlerini düzene koyan kiraz saplarıyla yapılan karışım toksinlerin de vücudunuzdan atılmasına yardımcı olmaktadır.

Kiraz sapı diyeti için yapılması gerekenler

1 litre suyun içerisine 1 çay bardağı kiraz sapını akşamdan koyarak 12 saat bekletin ve 12 saat sonrası 15 dakika bu suyu kaynatın. Soğuduğunda süzerek bu suyu üçe bölün ve günde 3 kez sabah 09.00 öğlen 15.00 ve akşam 21.00 de mutlaka tüketin. Saatlerinde düzenli olacak şekilde bu karışımı 14 gün boyunca uygulayın. İki hafta sonunda tartıda belirgin derecede hafiflediğinizi hissedeceksiniz. Hızlı kilo vermek adına belirtilen miktar ve dozun aşılmaması gerekir. Dilerseniz bir süre ara verdikten sonra yeniden bu uygulamayı yapabilirsiniz.

Ayrıca belirtmek gerekirse bu karışımı herhangi bir tatlandırıcı olmadan tüketmeniz daha etkili olması açısından önem arz etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in DİYET , ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required