stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Kilo vermek için kahvaltıda bunları yiyin!

Hurma, içerdiği demir ve potasyum mineralleri sayesinde oldukça besleyici bir gıdadır. Tabii buna bir de bol miktarda lif deposuda ekleyebiliriz. Yani hurma ile diyet yapmayı düşünürseniz yaş hurmanın faydası oldukça fazladır. Yaş hurma bulamazsanız, kurutulmuş hurma şeker açısından zengin olduğu için miktarı yarıya indirerek alabilirsiniz.

Hurma, vitamin ve mineral bakımından oldukça zengin olduğu için size açlık hissi yaşatmayacaktır. Elbette sağlık sorununuz varsa ilk olarak doktora müracaat etmenizi öneririz.

Sabah, öğlen ve akşam öğünlerinde günde 7 adet zeytin, yanında bir kase yoğurtla birlikte tüketebilirsiniz.

7 gün uygulanacak olan bu diyet programında, haftada 5 kilo verebilme imkanı olduğu söyleniyor. Her diyet programında olduğu gibi hurma diyetinde de sıvı tüketimine  dikkat edilmesi gerekir.

Çeşitli bitki çaylarını diyet esnasında şekersiz olarak alabilirsiniz. Hurma diyeti, diğer diyet türlerinin aksine genellikle halsizlik ve yorgunluğa neden olmaz.

Tam tersine hurma ve yoğurtta bulunan vitamin ve mineraller sayesinde kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

Diyeti yaparken herhangi bir rahatsızlık yaşarsanız diyeti bırakmanız gerektiğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Salatalık İle Doğal Güzellik başlıklı makalemizde doğal güzellik, maske ve salatalık hakkında bilgiler verilmektedir.


8 ay ago by in DİYET , DİYET LİSTELERİ. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required