stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Kilo Vermede Püf Noktalar

İnce bir karına sahip olmak için kiloverirken bazı püf noktaları unutmayın. İşte kilo vermenizi kolaylaştıracak püf noktalar…

1. Egzersiz yapın. Spor eğitmenlerinin en çok önerdiği egzersizler şınav ve squats’tır. Kaslarınızı çalıştırırken, kalori yakmak için ideal egzersizlerdir. Günde 15 kez yapmanız bile kendinizdeki değişikliği görmenizi sağlayacaktır.

2. Bol bol için, günde birkaç bardak su içmek karın şişliğinizi rahatlatır ve vücudunuzu arındırır.

3. Selülit görünümünü azaltmadan önce, bronzlaştırıcı kullanın. Kaslarınızın görünümünü arttırmak için kullanabilirsiniz.Renk kaslarınızı belli eder. Buda gölgelendirme sağlar.

4. Şişirici besinleri yemekten kaçının özellikle bezelye ve ayrıca tuz. İnsanların çoğu günde 5,500 mg. tuz alır, uzamnlar ise 2,500 ya da 3,000 mg. tuz alınmasını öneriyor.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
4 Comments to Kilo Vermede Püf Noktalar

Leave A Response

Required