stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Jessica Alba Saçları

Jessica Alba gibi güzel düzgün ve hacimli saçlarınızın olmasını istiyorsanız bu yazıya mutlaka göz atın.

Jessica Alba Pariste düzenlenen Paris Haute Couture Fashion Week haftasıda ki  kısa ve seksi saçlarıyla tüm dikkatleri çekti. Böyle güzel ve düzgün saçlara sahip olmak artık çok kolay hatta evde bile kendiniz uygulayabilirsiniz. Elektriklenen ve düzgün durmayan saçlar için üretilen yeni ürünler bu sorunun üstesinden gelmeniz için size yardımcı oluyor.

Saçlarınızı düzse bu şekilde kullanabilirsiniz. Eğer sarmak istiyorsanız John Frieda Frizz-Ease 3-Day Straight saç şekillendirici kullanabilirsiniz.

Eğer saçlarınız dalgalıysa Garnier Fructis Blow Dry Perfection Smoothing Kit’i uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın düz ve elektiriklenmeden şeklini korumasını sağlar.

Tüm saç tipleri için hoş kıvrımlar elde etmenizi sağlayan ürün kuşkusuz Avon Lotus Shield Anti-Frizz Treatment. Bu ürünler Jessica Alba gibi parlak ve hacimli saçlara sahip olmanızı sağlıyor.

Bir önceki yazımız olan Rahatlatan İçecekler başlıklı makalemizde çay, kahve ve sıcak çikolata hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in GÜZELLİK. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required