stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


İştah azaltan besinler

adsiz

Patates, protein, B1 ve B2 vitaminleri yönünden zengin bir besin olduğu için tokluk hissi yüksektir. Vitaminini kaybetmemesi için kabuklarıyla birlikte kaynatarak tüketebilirsiniz.

Brokoli ve karnıbahar, lif yönünden zengin olan bu iki sebze türünü haşlayıp yediyseniz uzun süre açlık hissetmiyor olacaksınız.

Yumurta, proteini bol olan yumurtayı sabah kahvaltıların bir adet tüketmeniz gün içerisinde daha geç acıkmanızı sağlayacak.
Çavdar ekmeği, buğday ekmeğine oranla daha uzun süre tokluk verdiği gibi bilinenin aksine kepek emeğine göre de daha uzun süre tokluk hissi verir.

Böğürtlen, tokluk hissini arttırmada oldukça etkili bir meyvedir. İçerisinde bulunan şekerlerin doğal olmasından dolayı kan şekerini de yükseltmediği için gün içerisinde bolca tüketilebilir.

Salata, dilediğiniz öğünde salata yemek gün boyu alacağınız kalori miktarını azaltır. Diyetlerin tokluk hissi verme konusunda vazgeçilmezi olan salataları dilediğiniz gibi rahatlıkla tüketebilirsiniz ve elma diyet listelerinin olmazsa olmazıdır.

Bir önceki yazımız olan 5 Günde 5 Kilo Zayıflamak... Mucizevi tarçın suyu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


9 ay ago by in DİYET , ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required