stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Hande SEVEN

Hande SEVEN
Obezite vücudunuzun görünen yüzüdür. Kalp, diyabet, böbrek, karaciğer vb. hayati organlarımızın sağlığı ise vücudunuzun görünmeyen fakat yaşam kalite ve süremizi etkileyen yüzüdür. Gelin birlikte görünenlerin yanında görünmeyen risk faktörlerini de değiştirelim…
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Obezite, Çocukluk çağı obezitesi, Bebek ve çocuk beslenmesi, Kilo alma, Gebelikte sağlıklı beslenme ve kilo kontrolü, Emziklilik döneminde sağlıklı beslenme ve kilo kontrolü, Diyabet, Kalp hastalıkları, Karaciğer yağlanması, Gastrointestinal sistem hastalıkları
Adres Bilgisi Adres 1: Acıbadem Göktürk Tıp Merkezi
Göktürk Beldesi Merkez Mah. Belediye Cad. Açelya Sok. 1/A Eyüp
İstanbul (Haftaiçi 08:30 18:00, Cumartesi 08:30 14:00)

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(212) 322 56 60
Kişisel Bilgiler

  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü
  • Mezuniyet Yılı: 2010
    (2 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi 1987 yılında Yalova’da doğdum. 2004 yılında Amasya Lisesi’nden okul 2.si olarak mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm’ü 2005 yılında kazandım. Eğitimimim boyunca pskiloji, sosyoloji gibi bilim derslerinin yanı sıra anatomi, fizyoloji, beslenme ekolojisi, beslenme eğitimi, ana ve çocuk beslenmesi, çocuk hastalıkları, toplu beslenme sistemleri, sporcu beslenmesi, beslenme biyokimyası, beslenme ile ilişkili hastalıkların biyokimyası ve hastalıklarda beslenme tedavisi gibi dersleri alarak 2010 yılında başarıyla mezun oldum. Eğitimim hayatımım yanında profesyonel olarak basketbol oynadım.

Katıldığım Eğitim ve Kongreler: 2.Mezuniyet sonrası Hacettepe Eğitim Günleri,

7.Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi,

Metabolizma ve Obezite Cerrahisi (Acıbadem Sağlık Grubu),

Projelerim: Devlet Planlama Teşkilatı Avrupa Birliği Gençlik Girişimleri Merkezi “Yöresel Beslenme Alışkanlıkları Projesi” ( Bu proje kapsamında Türkiye’de 7 ilde (Ankara, Antalya, Malatya, Gaziantep, Amasya, Bursa, Kayseri) yöre halkına “Sağlıklı Beslenme”, “Okul Döneminde Beslenme”, ” Ramazanda Beslenme”, “Besin Hazırlama ve Pişirme” gibi konularda çeşitli seminerler proje ekibi tarafından düzenlenmiştir. Bunlara ilave olarak yöresel yemekler, yörenin usta isimleri tarafından hazırlanmış ve standart tarifleri alınmıştır.)

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in İstanbul Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required