stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Güneş Lekelerine Elveda Deyin

Yaz güneşi altında fazla kalmak, güneş kremi kullanmadan güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmak gibi nedenlerden dolayı yüz bölgesinde oluşan ve çoğu bayanın güzelliğine adeta gölge düşüren güneş lekelerinden kurtulmak hiçte zor değil.

Güneş lekelerinizin güzelliğinizi mahvettiğini düşünüyorsanız sizin için hazırladığımız maske tarifini uygulayarak kısa bir süre içerisinde bu sorununuzdan kurtulabileceksiniz. Hazırladığımız maske tarifi defalarca uygulanmış ve etkisi kanıtlanmıştır.Her cilt tipi üzerinde rahatlıkla uygulanabilir olma özelliği ile herkes tarafından da kullanılabiliyor. Öncelikle ihtiyacımız olan malzemeler:

* Bir limon

*Bir yeşil limon

*İki çorba kaşığı bal

* 60-70  gram yoğurt

Öncelikle yapmanız gereken limonları ikiye ayırarak basit bir şekilde sularını sıkmak ve diğer tüm malzemeleri bir kaba koyarak birlikte karıştırmak. Yaklaşık 5-6 dakika karıştırdığınız malzemeler kremsi bir kıvama erişince karıştırmayı bırakın ve 1 dakika dinlenmek üzere bir kenara bırakın.;Daha sonra elde ettiğiniz  bu karışımı lekelerin üzerine hafifça masaj yaparak yedirin. Haftada sadece bir kez bu uygulamayı yaparak güzelliğinizi mahveden güneş lekelerinden  kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan El Bakımına Ne Kadar Önem Veriyorsunuz? başlıklı makalemizde el bakımı, el bakımı için doğal kremler ve el bakımı maskeleri hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in CİLT SORUNLARI. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
2 Comments to Güneş Lekelerine Elveda Deyin
    • nihal
    • Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.Deneyeceğim umarım işe yarar.Çünkü gerçekten yüzümde ki lekeler moralimi çok bozuyor.Kolay gelsin

    • nil
    • verdiğiniz bilgiler hem doğal, hemde çok güzel en kısa zamanda deniycem teşekkürler.

Leave A Response

Required