stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Gülben Ergeni zayıflatan tarçınlı çay

Gülben Ergeni zayıflatan tarçınlı çay

Tarçın hem toz, hem de çubuk şeklinde kullanılır.

Gülben Ergeni zayıflatan tarçınlı çay

Sütlü şirniyyatlara, nehirlere, tortlara, kekler, kökələrə, meyve salataların eklendiğinde çok güzel bir tat verir. Lezzetli olduğu kadar sağlıklı enzimler içeren çok değerli bir baharat.

Tarçın çayının faydalarını sunuyoruz:
Tarçın çayının faydaları:
Tarçın çayının güçlü etkiye sahip olduğu eski zamanlardan beri bilinmektedir. Ondan bugüne kadar bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmıştır. Tarçın çayı sindirim sistemini geliştirir, adet döneminde oluşan ağrıları giderir, kanda şekerin miktarını tənzimləyir.Bakteriya karşı güçlü özellikleri vücudu enfeksiyonlara karşı korur, soyuqdeymeni iyileştirir, kan dolaşımını hızlandırır. Ve en önemlisi kilo vermeye yardımcı olur. Tarçın xolesterini düşürür, kalp hastalıklarına iyi gelir, kanserle savaşıyor, diş ağrısını, ağız kokusunu giderir, solunum problemlerinin çözümüne yardımcı olur, hafızayı ve zihinsel güçlendiriyor. Emziren kadınlarda süt artışına neden olur.

Bir önceki yazımız olan Kalıcı Kilo Vermek İçin Yöntemler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


2 sene ago by in ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required