stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Göbek yağlarını eriten 8 tavsiye

gobek-yagi[1]

Düz karın her zaman çekici görünmeyi sağlıyor. Peki bunun için ne yapmalı? Nasıl mücadele edilmeli?Giyindiğiniz  herşeyin üstünüze  daha iyi oturması ve başka kadınların kıskandığı vücuda sahip olmak için aşağıdaki önerilere uymalısınız:)

1) Duruşunuza dikkat edin. Düz durmakla karın kaslarının daha iyi işlemesini temin edebilirsiniz. Kulaklarınız omuz hizasında olmalı ve dizlerinizi bükmemelisiniz. Omuzlarınız de gömlek, veya askı gibi düz olmalıdır. Eğri dursanız, sırtınız çıktığı için kambur görünür, hem de zamanla kalıcı olabilir. Ağırlığı topuklara verin. Böylece hem düzgün yürümeye sahip olur, hem de karın kaslarının sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

2) Vücudu tamamen düşünün. Karın kaslarını çalıştırırken vücudun diğer bölümlerini de dikkate alın. Düz karına sahip olmak için sırt ve bel bölümünde bulunan kasların da durumu önemlidir. Ayrıca tüm vücudu dengeli şekilde işletmezseniz karnınız düz olmayacak  Ama diğer yerler zayıf kalacaktır.

3) Gemi duruşu.Dik durun, ayaklarınızı omuz hizasında ayırın. Ellerinizi birleştirin ve kürek çektiğinizi hayal edin. Sağ ve sol tarafta birleştirdiğiniz ellerinizi kayıkta oturmuş gibi kürek hareketini 20 kez tekrar edin. Bu hareketleri yaparken derin nefes alın.

4) Ayaklarınızı birleştirip dik durun. Kollarınızı uçak kanatları gibi iri açın. Nefes verin, aynı zamanda, bacağınızı kaldırabilbildiğiniz kadar yukarı kaldırın. Kollar da önde paralel olarak durmalıdır. Bu hareketi her bacak için 20 kez tekrarlayın. Bu bölgede bulunan kaslarınız çalışacak ve yağların erimesini sağlayacak.

5) Esneme. Dik durun, topuklarınızı birleştirin ve ellerinizi karnınızın altında kilitleyin. Nefes verin ve kollarınızı sata bildiğiniz kadar aşağı doğru itin. Aynı zamanda, parmak ucunuzda kalkmaya çalışın. Bu hareketi de 10 kez tekrarlayın.

6) Gıdalanmanıza dikkat edin. Ne kadar egzersiz yaparsanız yapınız, yediklerinize dikkat etmediğiniz sürede karnınızı istediğiniz şekle sokamazsınız. Unutmayın ki, mideniz karnınızda bulunduğu için , onun dolu olması ise doğrudan güzelliğinize gölge düşürüyor.

7) Realist olun. Genleriniz vücut yapısının hangi formda olmasında önemli rol oynar. Ancak “Zaten ailemdeki herkes şişmandır” deyip de, işi kolaya vurmak saldırmak doğru değildir. İstediğiniz hedefe ulaşmak için motive olmalısınız, ideal vücut yapısına sahip olmanın aslında, o kadar da zor olmadığını göreceksiniz.

8) Acele etmeyin.. Hiç kimse bir günde mükemmel karına kavuşamaz. Bunun için sabırlı olup çile çekmelidir. karnınızı eritmek için günde sadece 20 dakikanızı ayırmak yeterlidir. Unutmayın ki, her şeyin başında sabır gelir.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in DİYET LİSTELERİ , ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required