stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Göbek eritmek için bunları yiyin…

haşlanmış patates

Haşlanmış patates:
Haşlanmış patates lifle zengindir . Bu lifler açlık hissine karşı etkili olan hormonları etkiliyor. haşlanmış ve soğutulumuş patates de nişasta, lif, vitamin ve mineraller artık yağların yanmasını hızlandırır.

Elma sirkesi:

Elma sirkesi yağ birikmesine karşı etkilidir ve yağ yanmasını hızlandırır. Salatalara ve balığa elma sirkesi ilave ederek tüketebilirsiniz.

Safran yağı:
Bu yağ aynen elma sirkesi gibi salatalara eklenerek kullanılır ve yağ yanmasını hızlandırır. İçeriğindeki asitler metabolizmayı hızlandırır.

Siyah Fasülye:

Protein ve lif deposu olan siyah fasulye yağ birikmesine karşı etkilidir ve açlık hissini azaltır

Armut:
Taze armut kalorisi çok düşük olan bir meyvedir. Lif deposu olan armut açlık hissini ortadan kaldırır ve içindeki antioksidanlar sayesinde karın bölgesine yağ birikmesine engel olur.

Ayçiçeği çekirdekleri:
Ayçiçeği tumlarını dilediğiniz her yemeğe katabilirsiniz. Ayçiçeği çekirdeği karın bölgesinde biriken yağlardan kurtulmanız için size yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kahvaltıyı Evde Yapamayanlar başlıklı makalemizde dengeli beslenme, diyet bilgileri ve iyi beslenme hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in DİYET LİSTELERİ. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required