stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Funda GÖÇER TUZGÖL

Funda GÖÇER TUZGÖL
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Çocuk Beslenmesi, Erişkin Beslenmesi, Diyabette Beslenme, Gut Hastalığında Beslenme, Hiperlipidemili Hastalarda Beslenme,
Adres Bilgisi Adres 1: T Kare Diyet Danışmanlığı
Nenehatun Caddesi 60/6 G.O.P Çankaya
Ankara

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(312) 445 03 05 (DOKTOR MUAYENEHANESİ)

Telefon 2 :
(505) 376 06 64

Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Doğum Tarihi: 1977
    (35 yaşında)
  • Doğum Yeri: Ankara
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2002
    (10 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi 1977 Ankara doğumlu E. Funda TUZGÖL, yine aynı şehirde ilk,orta ve lise öğrenimini Hamdullah Suphi İlkokulu, Bahçelievler Ortaokulu, Cumhuriyet Lisesi’nde tamaladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2002 yılında mezun oldu.Bir yıl boyunca TRT Krumunun Oran Şehrindeki merkez mutfağında Yönetici Diyetisyenliği ve İşletme Müdürlüğü yaptı. Ankara Özel Güven Hastanesi’ne 2003 yılında geçen Tuzgöl, başlarda kurum diyetisyenliği, kafeteryalar ve yemekhane sorumluluğu gibi görevlerde rotasyonla çalıştı. Daha sonraları Pediatri Poliklinik Diyetisyenliği, Gebe Beslenmesi Eğitim Seminerleri, Erişkin Hasta Poliklinik Diyetisyenliği,Yatan Hasta Klinik Diyetisyenliği’ ni üstelenen Tuzgöl, 5 yıl boyunca Güven Hastanesi diyetisyeni olarak görevini başarı ile sürdürdü. Daha sonra Başbakanlık Diyetisyeni olarak göreve başlayıp Başbakanlığın Diyet danışmanlığını yaptı. Bu süreçte Başbakanlığın Gıda Güvenliği Ekip Liderliğini ve Diyetisyenliğini üstlenerek kurumsal diyet danışmanlığı hizmetlerine Dışişleri Bakanlığı Konutunda da devam etti. Bugüne kadar pekçok televizyon programına konuşmacı olarak katılmış, radyo programlarına konuk olmuş ve dergilerde yazıları yayınlandı. 2008’de Eşi Dr. Kamil Tuzgöl ile birlikte Ankara’nın Doktor Kontrolünde İlk Diyet Danışmanlığı hizmeti veren TKARE DİYET DANIŞMANLIĞI’ NI kurdu. Dengeli beslenme,sağlıklı yaşamak için kilo kontrolü, sağlıklı kilo alma veya fazla kiloları sağlıklı olarak verme, hamilelikte emziklilikte beslenme,bebek beslenmesi, adölesan çağda beslenme, yaşlılık çağında beslenme gibi daha birçok konuda hizmet veren Tuzgöl,Tkare Diyet Danışmanlığın’ da çalışmalarını sürdürmektedir.
2009 ağustos ayında anne olan Funda Tuzgöl, doğum nedeni ile kısa süre ara verdiği görevine, 2009 ekim ayında dönmüş bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required