stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Ferin BATMAN

Ferin BATMAN
Eski gardrobunu geri isteyenler için, REFORM Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık’ tan…. POWER+DİYET ; Bölgesel incelme için, size özel zayıflama programı ve POWER PLATE birlikte….. *** ONLİNE DİYET; Ankara dışında yaşayanlar için internet üzerinden online diyet programları… *** GRUP TEDAVİSİ ;Yüksek motivasyon için, 5 kişilik gruplar da haftalık takipli, ekonomik, kalıcı zayıflama programı… *** BAHAR KAMPANYASI ; Öğretmen, öğrenci ve emekliler için indirimli programlar…
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları *Halk Sağlığı Bilim Uzmanı. *Yüksek ve düşük kilo problemlerine yönelik diyet doğru beslenme alışkanlığı kazanımı kilo kontrolü *PKOS (Poli Kistik Over Sendromu) özel zayıflama programı *Çocuklara doğru beslenme alışkanlığı kazandırılması eğitimi ve takibi *Hamilelik öncesi ve hamilelik dönemin de beslenme ve kilo kontrolü *Emzirme dönemin de beslenme ve kilo konrolü *Bebek beslenmesi *Diyabet (şeker hastalığı) diyet tedavisi *Yüksek Kolesterol de diyet tedavisi *Gastrit, Reflü, Çölyak, Sindirim ve Emilim Bozuklukları *Karaciğer Yağlanması ve Safra Kesesi Hastalıkları *Böbrek hastalıkları, Hipertansiyon,Kanser *Diyet tedavisinin etkin olduğu hastalıklarda beslenme *Sporculara özel beslenme *Kas yoğunluğu artırıcı beslenme *Kişiye özel egzersiz programları hazırlama *Kurumsal danışmanlık
Adres Bilgisi Adres 1: Reform Beslenme Eğitimi Ve Danışmanlık
Tunalı Hilmi Caddesi Kuğulu İs Hanı B Blok No 170 Kavaklidere
Ankara

Adres 2: Bilkent Otel Ve Konferans Merkezi
Üniversiteler Mah. 1599. Cad. No:6 06800 Bilkent
Ankara

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(312) 468 83 02
Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 1990
    (22 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olduktan sonra, Halk Sağlığı dalında bilim uzmanlığı yaptı. Dünya Sağlık Örgütü ve UNICEF in araştırmalarına katıldı.

Ankara da ki Amerikan Hava kuvvetleri Birliğinde, Beslenme Servisi yöneticisi ve Diyetisyen olarak çalışırken, değişik ülkelerdeki, Yemek ve Servis Eğitim Merkezlerinde, Fransız şef ler tarafından verilen “Profesyoneller için ileri düzey yemek yapımı, dünya mutfakları ve servis teknikleri kursları” na katıldı.

Sheraton Ankara Oteli, yiyecek içecek bölümünde yönetici olarak çalıştı. Sheraton Oteli çalışanları için “İleri düzey yemek sunumu eğitimi” aldı.

Sağlıklı beslenmeyle ilgili “Türk Yemekleriyle Diyet” isimli bir sağlıklı zayıflama kitabı, “Düşük Kalorili Pratik Tarifler” isimli bir yemek kitabı, şeker hastaları için hazırladığı, “Diyabet Mutfağı” isimli kitabı bulunmaktadır.

Elmax TV de yayınlanan A Ferin isimli kendi programını hazırlayıp sundu.

Beslenme ve diyet konusunda danışmanlık çalışmalarını kendi merkezinde sürdüyor. Televizyon için sağlıklı beslenme ile ilgili programlara danışmanlık yapıyor. Gazete ve dergilerde yazıları yayınlanıyor.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required