stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Fatma ÇELİK

Fatma ÇELİK
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Bireylerin Genetik Yapısı, Hastalık Riskleri, Hastalıkları ve Diğer Özelliklerine Dayalı Kişiye Özel Beslenme ve Yaşam Tarzı Önerileri Geliştirme Modellerinin Hazırlanması Nutrigenetik Anne ve Çocuk Beslenmesi Hastalıklarda Diyet Tedavisi Obezite ve Diyet Tedavisi Sporcu Beslenmesi Enteral ve Parenteral Beslenme
Adres Bilgisi Adres 1: Hacettepe Üniversitesi, Beslenme Ve Diyetetik Bölümü, Diyetetik Anabilim Dalı
Sıhhıye Kampüsü
Ankara

Telefon Numaraları E Posta Mesaj Gönderin Hızlı Mesaj Araçları Kişisel Bilgileri Cinsiyeti Kadın Doğum Tarihi 1986
(26 yaşında) Doğum Yeri Ankara Mezun Olduğu Üniversite Hacettepe Üniver
Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Doğum Tarihi: 1986
    (26 yaşında)
  • Doğum Yeri: Ankara
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü
  • Mezuniyet Yılı: 2008
    (4 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce, Almanca
Özgeçmişi 17 Temmuz 1986 yılında Ankara’da doğdu. İlkokulu Şehit Mehmet Altanlar İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra, ortaokul ve lise eğitimine Kalaba Anadolu Lisesi’nde (İngilizce 1998 2004) devam etti. 2004 senesinde Hacettepe Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü kazandı. Eğitimi süresince hastalıkların diyet tedavisi, anne ve çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi konuları üzerinde çalıştı. Necla Kızılbağ Huzurevi ve Keçiören 9 no’lu AÇSAP’ta yaz stajını, Bilkent Üniversitesi Kafeteryalar Müdürlüğü’nde ve Hacettepe Üniversitesi Hastane Mutfağında kurum stajını, Dışkapı SSK Çocuk Hastanesi ve Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nde pediatri stajını, Numune Hastanesi Poliklinik ve Nutrisyon Destek Ünitesi, Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi Kadın Doğum ve Onkoloji Hastanesi Dahiliye Servisinde yetişkin stajını ve Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde (Diyet Ve Endokrin Poliklinikleri, Endokrin Kliniği, Yoğun Bakım, Kbb, Dahiliye, Nöroloji, Nefroloji, Üroloji, Onkoloji Klinikleri Ve Mutfak) elektif stajını tamamladı. Hacettepe Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2008 Haziran ayında Fakülte ve Bölüm ikincisi olarak başarıyla mezun oldu. Mezuniyetinden çok kısa bir süre sonra GENAR Enstitüsü Toplum Sağlığı ve Genom Bilim Araştırmaları Merkezi’nde Raporlama Süreçleri ve Ar Ge Asistanı olarak işe başladı (Haziran 08’ – Ocak 09’). Mayıs 2009 tarihinden itibaren Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Diyetetik Anabilim Dalında Araştırma Görevlisi olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required