stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Esra KÖSE

Esra KÖSE
Kaliteli bir yaşam için kaliteli beslenin! Sağlıklı bir yaşam için Atakule diyet’ e gelin…
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Sporcu beslenmesi, obezitede beslenme tedavisi, diyabette beslenme, gebe emziklilerde beslenme, yaşlılarda beslenme, okul çağı çocuklarda ve ergenlerde beslenme, kurum diyetisyenliği, HACCP ve ISO danışmanlığı,
Adres Bilgisi Adres 1: Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü
Ankara

Adres 2: Atakulediyet
Yeni Etlik Caddesi, No: 129 / 9 Etlik
Ankara (Lütfen randevu alınız ( 0506 474 80 36))

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(506) 474 80 36 ((iş telefonu randevu))
Kişisel Bilgiler

  • Doğum Tarihi: 1984
    (28 yaşında)
  • Doğum Yeri: Manisa
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2007
    (5 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi 1984 Soma/Manisa doğumluyum. İlk ve orta öğretimimi 2002 yılında Akhisar Anadolu Lisesinde bitirdikten sonra aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde okumaya hak kazandım. 2007 yılı Haziran ayında üniversiteden başarıyla mezun oldum.
Öğrencilik dönemimde Beslenme ve Diyet Topluluğu yönetim kurulunda görev aldım. Bunun yanı sıra 2007 Mart ayında Beslenme ve Diyet Topluluğu adına halka açık MEdyatik Diyetler isimli bir konferans verdim. 2 yıl süreyle TEGV Etimesgut öğrenim biriminde Beslenebilirim etkinliği çerçevesinde ilköğretim öğrencilerine sağlıklı beslenme alışkanlıkları edindirme amaçlı eğitim verdim. Öğrencilik süresince bölümümüzün voleybol takımında görev aldım. Bunların yanı sıra bir çok seminer ve kongreye dinleyici olarak katıldım.
Ağustos 2007 tarihinden itibaren Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’ nde kurum ve poliklinik diyetisyenliği yapmaktayım.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required