stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Esra GÜLTEKİN

Esra GÜLTEKİN
Fazla kilolarınızla bir daha görüşmemek üzere vedalaşın… www.diettherapy.com.tr
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Zayıflama Programları Kilo Alma Programları Hamilelikte Beslenme Emzirme Döneminde Beslenme Menepozda Beslenme Osteoporozda Beslenme Polikistik Over Sendromunda Beslenme Gestasyonel Diabette Beslenme Kalp Hastalıklarında Beslenme Hipertansiyonda Beslenme Diyabette Beslenme Böbrek Hastalıklarında Beslenme Karaciğer Hastalıklarında Beslenme Çölyakta Beslenme Kanserde Beslenme Hipotroidizmde Beslenme Anemide Beslenme Hafıza Zayıflığında Beslenme Vitamin Mineral Eksikliklerinde Beslenme Sporcularda Beslenme Adölesan Beslenmesi Çocukluk Çağı Beslenmesi Antiaging Programları Selülit Tedavisi Toplu Beslenme Sistemleri Kurumsal Danışmanlık
Adres Bilgisi Adres 1:
Diet Therapy Beslenme Ve Diyet Danışmanlık Merkezi
Nenehatun Caddesi 108/3 G.O.P.
Ankara

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(312) 447 96 06

Telefon 2 :
(312) 447 03 53

Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Doğum Tarihi: 1977
    (36 yaşında)
  • Doğum Yeri: İstanbul
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümü
  • Mezuniyet Yılı: 2000
    (13 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi 04.01.1977 yılında İstanbul’da doğan Esra Gültekin ilk ve orta öğrenimini yine aynı şehirde tamamladı.

2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu.2002 yılında evlenmiştir.

2000 2001 tarihleri arasında ilk olarak İstanbul’da Ultraform Sağlıklı Zayıflama Merkezi’nde beslenme ve diyet uzmanı olarak görev aldı.

2001 2002 tarihleri arasında İstanbul Çamlıca Göğüs Hastalıkları Askeri Hastanesi projesinde Yüksel Yemek bünyesinde ve THY Atatürk Havalimanı projesinde Sardunya Catering bünyesinde yönetici kurum diyetisyeni olarak görev aldı.

2002 2006 tarihleri arasında Ankara’da Özel TDV 29 Mayıs Hastanesi’nde klinik diyetisyenliği,yönetici kurum diyetisyenliği ve yine hastane bünyesinde oluşturulan zayıflama ünitesinde 4 yıl boyunca görev aldı.

Türkiye Diyetisyenler Derneği’nin üyesi olan Esra Gültekin 2006 Mart ayından beri kurucusu olduğu G.O.P.daki Diet Therapy Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nde zayıflama,kilo alma,çocukluk çağı obezitesi,adölasan obezitesi,hamilelik ve emziklilik döneminde beslenme,kronik hastalıklarda beslenme,yeme bozukluklarında davranış değişikliği tedavisi ve kurumsal danışmanlık üzerine hizmetlerine devam etmektedir.

Branşı ile ilgili kongre,konferans ve seminerlere katılmaktadır.

Evli ve bir kız annesidir.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required