stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


En çok satan diyet kitapları

Kilo vermek, kilosunu korumak ve sağlıklı beslenmek için herkes rehber kitaplara başvuruyor. Bu kitaplar arasında bazıları öne çıkıyor ve en çok satan kitaplar listesine giriyor. İşte en çok satanlar

vücut şeklinize göre zayıflamanın yollarıEskiden kadınların lügatlarında bulunan zayıflama kelimesi erkeklerinde korkulu rüyası olmaya başladı. Bir kısım her pazartesi yeni bir diyete başlarken , bir kısımda bunu bir yaşam tarzına dönüştürdüğünü savunuyor.Okuma -yazma oranının düşük olduğu ülkemizde son zamanlarda zayıflama ve diyetle ilgili kitaplar yok satmaya başladı. Doktor ve diyetisyenler dışında, özellikle son beş yılda diyet ve beslenme kitapları satış rekorları kırmakta.Bu tarz zayıflama ve dengeli beslenmeye yönelik kitapları uzman diyetisyenler ve bizzat doktorlar yazıyor. Ve tabii ki magazin yada moda dünyasında adını duyurmuş kişilerinde bizzat zayıflama yöntemleri ve yaptıkları diyetler, kısacası zayıflama deneyimlerini anlatan kitaplarda bulunmakta.Durum böyle olunca yaza girdiğimiz şu zamanlarda zayıflamak için kitapçıya girenlerin kafası karışıyor. Bazı kitaplar “Her şey aklınızda bitiyor” yazsa da bazıları ” Yasaklara son ” diyor.Tüm eleştirilere rağmen birinci sırada olan ‘Dukan Diyeti’ ise spor yapmadan sınırsız et,tavuk ve balık yiyerek zayıflama sözü veriyor. Her ne kadar bu tarz bir zayıflama yönteminin bazı diyetisyen ve doktorlar tarafından zararlı bulunmasına rağmen satış rekorları kırmakta.Sonuç olarak başlığımızda da yazdığımız gibi size zayıflama kitaplarını ama en çok satan 20 zayıflama(diyet) kitabını hazırladık. İşte en çok satan beslenme ve diyet kitapları:

1. Dukan Diyeti- Pierre Dukan

2. Karatay diyeti- Canan Efendigil Karatay

3. Taş Devri diyeti ( Doğru Beslenmenin Başucu Kitabı)- Ahmet Aydın

4. Kadın, Yemek ve Tanrı – Geneen Roth

5. 7′den 70′e Taş Devri Diyeti (Hastalıklara Karşı Korunma Kalkanı)- Ahmet Aydın

6. İyi Yaşam Günlüğü 2011- Dilara Koçak

7. Tek Şişman Beyniniz- Yasemin Soysal

8. Düz Bir Karın İnce Bir Bel- Liz Vaccariello

9. Acı Reçeteyle Tatlı Son- Mesut Yar

10. Naturel Zayıflama- Metin Özata

11. Çin Mucizesi- T.Colin Campbell

12. Gi Diyeti- Metin Özata

13. Kan Grubunuza Göre Diyet- Peter J. D’adamo

14. Zayıflama Kursu- Marianne Williamson

15. Beyaz Unsuz Şekersiz Hamur İşleri/ Üç Beyazsız İlk Yemek Kitabı- Ülfet Aygen

16. Vücudunuzu 14 Günde Yenileyin- Jason Vale

17. Afiyetle Diyet- Dilara Koçak

18. Dikkat!Dikkat! Acil Kilo Veriyorum- Simge Çıtak

19. Aç Olan Bedenin Değil Duyguların- Nil Gün

20. Mucizesiz Zayıflama- Selahattin Dönmez

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in DİYET , HABERLER , ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
One Comment to En çok satan diyet kitapları

Leave A Response

Required