stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Elvan ODABAŞI KANAR

Elvan ODABAŞI KANAR
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları ERİŞKİN DÖNEMİ OBEZİTE TAKİP PROGRAMI ÇOCUKLUK DÖNEMİ OBEZİTE TAKİP PROGRAMI KİLO VERME VE KİLO ALMA PROGRAMLARI HAMİLELİK DÖNEMİ KİLO TAKİP PROGRAMLARI EMZİKLİLİK DÖNEMİ KİLO TAKİP PROGRAMLARI 0 1 YAŞ BEBEK BESLENMESİ PROGRAMI EĞİTİMİ HASTALIKLARA YÖNELİK BESLENME PROGRAMLARI(GUT,BÖBREK,KALP,ALERJİ VB.) DİYABET VE BESLENME HİPERTANSİYON VE BESLENME POLİKİSTİK OVER HASTALARI İÇİN DİYET TAKİP PROGRAMLARI MENAPOZ DÖNEMİ BESLENME VE DİYET PROGRAMLARI KURUMSAL BESLENME VE GIDA DANIŞMANLIĞI VE EĞİTİM HİZMETİ
Adres Bilgisi Adres 1: ‘formeo Doya Doya Yaşam’ Beslenme Eğitimi Ve Diyet Danışmanlık Merkezi
Esat Cad. 101/10 Kaldırımoğlu Z. Günay Apt. Kat 5. Küçükesat/Çankaya
Ankara (Merkez binamınızın altında Denizbank Şubesi bulunmaktadır. Tunalı istikametinden gelindiği takdirde esat dört yoldan sağa dönmelisiniz.)

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(312) 436 39 09

Telefon 2 :
(312) 436 64 24 (Fax)

Telefon 3 :
(536) 230 41 23

Telefon 4 :
(312) 448 29 78

Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Doğum Tarihi: 1981
    (31 yaşında)
  • Doğum Yeri: Ordu/Ünye
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2004
    (8 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi 1981 yılında Ordu’ nun Ünye ilçesinde dünyaya gelen Elvan Odabaşı Kanar ilk, orta ve lise eğitimini Samsun’da tamamladı. Ortaokulda oratoryo ile ilgilenen Elvan Odabaşı Kanar lise yıllarında tiyatroya yöneldi. Okul içerisinde birçok tiyatro oyununda görev aldıktan ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra 1999 yılında üniversiteyi kazandı.
‘Kendisi bazen mesleğindeki/iletişimindeki başarısının tiyatro yeteneğinden kaynaklandığını söyler’

2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu.
Aynı yıl, bitirme tezi olarak hazırladığı “Beslenme ve diyetetik öğrencilerinde yeme davranış bozukluğu görülme sıklığı” adlı tezi, Avrupa’da yayınlanan Diets Newsletter dergisinde yayınlanarak ses getirdi.

Okuldan mezun olur olmaz, Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi Can Yemek Sanayi bünyesinde yönetici kurum diyetisyeni olarak çalışmaya başladı.
Çeşitli sağlık kuruluşlarında beslenme ve diyet danışmanı olarak çalışmalarını yürüterek tecrübe edindi.
Başarılı çalışmalarından dolayı dikkatleri üzerine çeken Odabaşı Kanar, kısa sürede Türkiye Diyetisyenler Derneği yönetim kurulu üyesi ve Uluslararası platformda American Dietetic Association üyesi oldu. Aynı zamanda Diyabet Derneği ve Çölyak derneği üyesi olan diyetisyen Elvan Odabaşı Kanar’ın Ankara Gençlere Hizmet Derneğin de de üyeliği bulunmaktadır.

2006 yılında yaşamakta olduğu Ankara’da FORMEO Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezini kurarak, aralarında birçok bürokratın bulunduğu danışanlarına hizmet vermeye başladı.

Kurduğu Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık merkezinde, aile hekimi psikiyatrist ve diyetisyenlerden oluşan ekip arkadaşları ile birlikte
*Kilo verme,
*Kilo alma,
*Hamilelik ve emziklilik döneminde beslenme,
*Çocukluk ve Adölesan (genç) döneminde beslenme,
*Hastalıklarda beslenme,
*Kurum diyetisyenliği,
*Yeme davranış bozukluğunda beslenme…

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required