stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Egzersizi Hayatınızın Bir Parçası Yapmak

Kilo vermek ve formda sağlıklı bir yaşam sürdürmek öncelikle yaşam tarzı değişikliklerini de kapsayan bir dizi değişiklik yapmanızı gerektirir.Yeme içme alışkanlıklarınız kadar alınan kalorileri yakmak ta önemlidir.Teorik olarak kilo vermenin gerçekleşmesi yakılan kalori miktarının alınan miktardan daha olmasına bağlıdır.

Gün boyunca tüketilen yiyeceklerden vücudumuzda biriken yağ ve kaloriyi yakmanın tek yolu düzenli egzersiz yapmaktır.Egzersiz yapmanın zayıflamak konusunda ki önemini anladığınız an incecik güzel görünümlü günlerinizi hayal etmeye başlayabilirsiniz.

Egzersiz yapmak sadece spor salonuna gitmekle sınırlı değildir elbette.Bulunduğunuz her yerde ,her ortamda vücudunuzu çalıştırmanız mümkün.Hareketli bir yaşam tarzını benimsemelisiniz.Örneğin haftanın Bir gününü Bisiklet veya Yürüyüş için ayırın.Çocuklarla oynayın.Günün erken saatlerinde uyanın ve birkaç hareket çalışın veya hafif ağırlıklar kaldırın.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required