stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Duygu ÇALIŞKAN OKTAY

Duygu ÇALIŞKAN OKTAY
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Sağlıklı zayıflama ve sağlıklı beslenme Kilo almak ve kas artışını sağlamak için sağlıklı ve dengeli beslenme Spor öncesi sırası sonrası beslenme Sporda kullanılan destekler (protein tozları, CLA, Karnitin…) Kanserden sonra bağışıklık sistemini güçlendirici beslenme Mide, barsak gibi çeşitli gastrointestinal hastalıklara özel beslenme
Adres Bilgisi Adres 1:
Hdl Beslenme Ve Diyet Danışma Merkezi
Kuleli Sokak 71/13 Gaziosmanpaşa
Ankara

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(533) 764 15 15

Telefon 2 :
(312) 447 08 42

Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2004
    (9 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi TED Ankara Koleji mezunu olan Uzm. Dyt. Duygu Çalışkan Oktay lisans eğitimini 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde tamamlamıştır. Eğitimi süresince Hacettepe Üniversitesi hastanesinde poliklinik ve klinik bölümlerinde yaptığı stajlarının yanı sıra Hacettepe Üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezinde sporcu ünitesinde çalışmış ve Mardin’de Unicef’in “iyotlu tuz tüketimi ve guatr araştırmasına katılmıştır. 2007 yılında Hacettepe Üniversitesinde Diyetetik ana bilim dalında “biyoelektirik empedans analizi ölçümleri ve farklı denklemlerle karşılaştırılması” tezi ve “dislipidemiler ve beslenme” konulu semineri ile uzman diyetisyen ünvanını almıştır.

Meslek hayatına ilk adımı Ekim 2004’te Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun Ankara YAŞASIN HAYAT KLİNİK’İNDE başlamış ve Nisan 2005 itibari ile Renewaclub bünyesinde Yaşasın Hayat Klinik’inde çalışmalarını sürdürmüştür. 2006 2011 tarihleri arasında Renewaclub spor merkezinin "Wellness Clinic" bölümünde çalışmıştır. Ayrıca 2007 2008 yıllarında B fit spor merkezinde de beslenme danışmanlığını yürütmüştür.

Şu anda HDL Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi’nde danışanlarına sağlıklı beslenme, kişiye özel zayıflama ve kilo alma programları, obezite tedavisinde beslenme, gebelik ve emziklik döneminde beslenme, çocukluk çağında beslenme ve sporcu beslenmesi konularında hizmet vermektedir. TED Kolejliler Spor ve Yaşam Merkezi üyelerine beslenme önerilerinde bulunduğu gibi TED Ankara Kolejliler Spor Klübünde A Kadın Voleybol, A Kadın Erkek Basketbol Takımlarının beslenme danışmanlığını da yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required