stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Dr.Funda ŞENSOY

Dr.Funda ŞENSOY
REFORM Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık’ tan…. *** POWER+DİYET *** Bölgesel incelme için, size özel zayıflama programı ve POWER PLATE birlikte….. *** GRUP TEDAVİSİ ***Yüksek motivasyon için, 5 kişilik gruplar da haftalık takipli, ekonomik, kalıcı zayıflama programı… *** BAHAR KAMPANYASI ***Öğretmen, öğrenci ve emekliler için indirimli programlar… ***
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları *Halk Sağlığı Bilim Uzmanı (Master) *Halk Sağlığı "Beslenme ve Gıda Bilimleri" Doktoru (Doktora) ********************************** *Yüksek ve düşük kilo problemlerine yönelik diyet doğru beslenme alışkanlığı kazanımı kilo kontrolü *Çocuklara doğru beslenme alışkanlığı kazandırılması eğitimi ve takibi *Hamilelik öncesi ve hamilelik dönemin de beslenme ve kilo kontrolü *Emzirme dönemin de beslenme ve kilo konrolü *Bebek beslenmesi *Diyabet (şeker hastalığı) diyet tedavisi *Yüksek Kolesterol de diyet tedavisi *Gastrit, Reflü, Çölyak, Sindirim ve Emilim Bozuklukları *Karaciğer Yağlanması ve Safra Kesesi Hastalıkları *Böbrek hastalıkları, Hipertansiyon,Kanser *Diyet tedavisinin etkin olduğu hastalıklarda beslenme *Beslenme destek ürünleri ve sporcu beslenme ürünlerinde uzman. ******************************************** *Kurumsal danışmanlık *Grup tedavileri
Adres Bilgisi Adres 1: Reform Beslenme Eğitimi Ve Danışmanlık
Tunalı Hilmi Caddesi Kuğulu İşhanı B Blok Kat:6 Daire No:170 Kavaklıdere
Ankara

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(312) 468 83 02

Telefon 2 :
(312) 468 83 04
E Posta Mesaj Gönderin Hızlı Mesaj Araçları Kişisel Bilgileri Cinsiyeti Kadın Mezun Olduğu Üniversite Hacettepe Üniver

Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi Bsc(
  • Mezuniyet Yılı: 1984
    (28 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesi ve ardından Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu. H.Ü. Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı’nda araştırma asistanı olarak çalışmaya başladı.
H.Ü. Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde “Besin Sanitasyonu” konulu tezi ile Halk Sağlığında Bilim Uzmanlığı ve yine aynı Enstitü’den “Anne Sütünde A Vitamini” konulu tezi ile Doktorasını aldı. Çeşitli tıp ve beslenme dergilerinde yayınlanan makaleleri ve pek çok seminer ile kongre katılım belgesi ve sertifikaları vardır.
H.Ü. Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı‘nın, Sağlık, Eğitim ve Araştırma Bölgesi olan Çubuk Sağlık Grup Başkanlığı’nda “Halk Sağlığı Diyetisyeni “ olarak çalıştı. Daha sonra Dr.Feridun Frik İlaç Firma’sında Ankara Bölge Müdürlüğü, Farmatem İlaç Firma’sında Pazarlama ve Satış Müdürlüğü yaptı. Beslenme destek ürünleri ve sporcu beslenme ürünlerinde uzmandır.
1999 yılından bugüne kadar sahibi olduğu BİYOBES Beslenme ve Diyet Danışma, Sağlık, Araştırma ve Eğitim Ltd. Şirketine bağlı REFORM Danışmanlıkta danışmanlık ve eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.
1990 94 yılları arasında Türkiye Diyetisyenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Şensoy, Halk Sağlığı Kurumu Derneği, Dünya Çocuk Derneği ile Anadolu Kültür Varlıklarını Koruma Derneğinin kurucu üyesidir.
Geçmiş yıllarda Dünya Çocuk Derneğinin çocuklar için çıkardığı “Kartopu Gazetesi” ile “Aktüel Medicine” ve “Ankara Magazin” dergilerinde düzenli yazı yazan ŞENSOY, bu güne değin pek çok T.V. kanalı ve radyoda program yapmaktadır. Son iki yıldır T.R.T. Türkiye’nin Sesi Radyosunda “Ailemiz” programı içinde yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required