stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Doğal Kilo Verme Yöntemleri

     Doğal yoldan diyet yapmadan ve diyetisyene gitmeden kilo verebilirsiniz. Aktardan kolaylıkla bulabileceğiniz bitkiler sayesinde 3 ayda 20 kilo bile verebilirsiniz! 

Diyetisyene gitmeden ve diyet yapmadan kilo vermeyi kim istemez ki ? Üstelik aktarlardan bulacağınız beşi bir yerde formülü ile 3 ayda 20 kilo vermeniz mümkün.  Formül ise çok basit mate yaprağı, kekik, funda yaprağı, biberiye ve yeşil çay karışımını günde 3 fincan içmeniz yeterli.

Dr. Ender Saraç’ ta doğal yollardan kilo vermenin çok sağlıklı olduğunu söylüyor ve ekliyor ‘Bitki yaprakları, dengeli bir şekilde kullanıldığında vücuttaki yağları yakmaya ve kolesterolü dengelemeye yardımcı oluyor.’ Saraç’a göre bitki çaylarıyla bir ayda 5 kilo verebilirsiniz. Bitki çaylarını hazırlarken püf nokta ise bitkileri kaynatmamak. Doğrusu ise suyu kaynattıktan sonra bitkileri atıp demlenmesini beklemek. Diyetisyen Taylan Kümeli ise bitki çayları sayesinde toksinlerin vücuttan kolayca atılabileceğini söylüyor. Unutulmaması gereken önemli bir konu ise bitki çaylarının tatlandırılması sonucu bazı hastalarda bu durumun alerjiye yol açılabileceği.  Taylan kümeli çabuk zayıflamak uğruna aşırıya kaçılmaması gerektiğini hatırlatıyor. Beşi bir yerde karışımı kullananlar tarafından olumlu tepkiler alıyor.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
One Comment to Doğal Kilo Verme Yöntemleri
    • kevser
    • ben 5 i bir yerde çayı kullanıyorum fakat 2 öğün (sabah akşam) bir faydası olur mu ? yani zayıflatır mı?

Leave A Response

Required