stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Diyetle Zayıflama

Vücudun metabolizma hızı herkeste aynı değildir dolayısıyla diyet yaparak zayıflamak herkes için kolay olmayabilir. Eğer metabolizmanız hızlıysa şanslısınız diyetle birlikte kilo verebilirsiniz fakat eğer metabolizmanız yavaşsa diyet tek başına yetmez egzersizde yapmanız gerekir. Diyetle zayıflamadan önce bilmeniz gerekenler var.

Metabolizmanız yavaşsa ilk olarak hareketsiz bir yaşama veda etmeniz gerek! 

Yürüyen merdivenler, asansör gibi sizi hareketten kaçıracak eylemlerden kaçının. Merdivenleri çıkmaya üşenmeyin ve yürümeye çalışın. Kendinizi zorlamanız gerekir.

Metabolizmanız hızlıysa şanslısınız diyetle zayıflama ihtimaliniz daha fazla.

Diyet yapmaya karar verdiyseniz öncelikle dikkat etmeniz gereken doğru diyeti seçmek ve diyetinizi yaparken bol bol su içmek. Diyet bisküvileri acıktığınız zaman açlığınızı bastırmak için kullanın.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
One Comment to Diyetle Zayıflama

Leave A Response

Required