stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Damla GÜMÜŞ

Damla GÜMÜŞ
Adres Bilgisi Adres 1: Fit Future Diyet Obezite Beslenme Eğitim Ve Uygulama Merkezi
Tunalı Hilmi Caddesi Buğday Sokak 5/1 Kavaklıdere
Ankara

Telefon Numaraları
Telefon 1 :
(312) 428 53 47

Telefon 2 :
(312) 428 53 48

Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Doğum Tarihi: 1990
    (22 yaşında)
  • Doğum Yeri: Lefkoşa/Kktc
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2011
    (1 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce, Almanca
Özgeçmişi 29 Haziran 1990 tarihinde Kıbrıs Lefkoşa’da doğdu. İlkokulu Karşıya Merkez İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra, ortaokul ve lise eğitimine 19 Mayıs Türk Maarif Koleji’nde (İngilizce 2001 2007) devam etti. 2007 senesinde Hacettepe Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü kazandı. Eğitimi süresince klinik beslenme, hastalıkların beslenme tedavisi, sporcu beslenmesi, anne ve çocuk beslenmesi üzerinde çalıştı. Köşk Sağlık Ocağında toplum beslenmesi stajını, Gazi Üniversitesinde ve Hacettepe Üniversitesi Merkez Kampüs Öğrenci ve Öğretim Üyesi Kafeteryalarında toplu beslenme sistemleri stajını, Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nde pediatri stajını tamamladı. Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi, Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Ankara Özel Güven Hastanesi, Numune Hastanesi ve İbn i Sina Hastanesinde stajyer diyetisyen olarak görev aldı. Hacettepe Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2011 Haziran ayında başarıyla mezun oldu.
Temmuz 2011 Aralık 2011 tarihleri arasında Özel Çağ Hastane’sinde klinik, poliklinik ve kurum diyetisyenliği yaptı. Ocak 2012 itibarıyle Fit Future Diyet Obezite Beslenme Eğitim ve Uygulama Merkezinde beslenme ve diyet uzmanı olarak görev almaktadır. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in Ankara Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required