stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Çok yiyip, ince kalan modellerin sırrı

ünlü modeller

Modelleri hep ince, formda görüyoruz ve öyle biliyoruz ki, onlar genellikle, yemek yemiyorlar. Ancak belki de onlar bizden daha çok yiyorlar. Nasıl oluyor da zayıflamıyorlar? Çünkü onlar yiyerek zayıf kalmanın sırrını biliyorlar.Sizlere birkaç öneri;

Kahvaltı yapın;

Modeller kahvaltı yapmadan evden çıkmıyorlar. Çünkü kahvaltı hem enerjiyi yükseltiyor, hem de sindirim sistemini hızlandırıyor.

Bol bol su için;

Sağlıklı yaşam tarzı yaşayıp yağsız kalmak istiyorsanız, bol bol su içmelisiniz.

Ancak modeller  suyu meyvelerle tatlandırırlar. Örneğin, edie campbell kakoalı su içer bazı modeller ise karpuzlu su içmeyi tercih etmektedir.

Siz de su içmekte zorlanıyorsanız, onu çeşitli meyvelerle tatlandırın.

Yağ eriten besinler yiyin;

Avokado, kahve ve somon doğal yağ eritici besinlerdir.

Podyum yıldızlarının menülerinde bu besinler yer alır. Siz de gıda menünüze yağ eritme özelliği olan meyveleri, baharatları ve diğer besinleri ekleyin.

Hep hazırlıklı olun;

Gittiğiniz davetlerde sizin yiyemeyeceğiniz kadar yağlı ve kalorili yiyecekler verilebilir. Bu yüzden yanınızda salatanız veya “Granola bar” ınız olsun. “Gronola bar” tahıl, kuru meyveler ve sütten hazırlanan, hazır satılan besin türüdür.

Protein;

Et yiyin, ancak yanında ekmek yememeye çalışın. Tabii ki, haftada bir-iki kez yemeğin yanında ekmek yiyebilirsiniz. Ancak haftanın diğer günleri ekmek yememeye çalışın. Ünlü model Anastasya İvanova podyuma çıkmasına üç gün kala “cheeseburger” yemekten vazgeçtiğini söyler.

Gördüğünüz gibi modeller de diğer insanlar gibi zararlı yiyecekler, hatta “fast-food” yerler. Ancak onlar diğer günler daha sağlıklı gıdalar yiyerek vücuttaki yağ miktarını terazilerler. Siz de aç kalmayın, yiyerekzayıflama yöntemlerini inceleyin.

Bir önceki yazımız olan 500 Kalorili Savunma Diyeti başlıklı makalemizde 2 kilo, 500 kalori ve az kalori hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in DİYET LİSTELERİ , Ünlülerin Diyet Listeleri. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
One Comment to Çok yiyip, ince kalan modellerin sırrı
    • Malysa
    • Yasemin’ciğim, harika Benim de yaazdn kalma 5 kilom var!Nasıl vermeye başlıyayım diye kara kara dfcşfcnfcyordum,bf6yle bir motivasyonun iyi geleceğini umuyorum.Hepimize başarılar.

Leave A Response

Required