stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Bitkisel Zayıflama

Metabolizma bozukluğu olarak da adlandırabileceğimiz şişmanlık alınan kalorinin, yakılan kaloriden daha fazla olmasıdır. Fazla kilolar birçok hastalığa neden olmakta ve sağlığımızı önemli ölçüde etkilemekte. Bu nedenden dolayı fazla kilolarımızı vermemiz için diyet ve spor yapmamamız gerekir. Zayıflarken sağlıksız ilaçlar almak yerine aşağıdaki bitkisel zayıflama reçetelerini uygulayın.

Reçete 1:

Malzemeler: Limon, Greyfurt, Bal, Su

Hazırlanışı: Öncelikle 3 tane limon ve 2 tane greyfurtun kabukları nı soymadan ince ince kesin. Üzerine 4 su bardağı su koyun. 15 dakika kaynattıktan sonra 3 çorba kaşığı balı karışıma ekleyin. 15 dakika daha kaynattıktan sonra porselen bir kaba süzün ve sabah akşam bir su bardağı içmeyi unutmayın.

Reçete 2:

Malzemeler: Limon, Şeker , Su

Hazırlanışı: 1 çay bardağı yeni sıkılmış limon suyuna 1 .orba kaşığı su ve 1 kahve kaşığı toz şekeri ekleyin. İyice karıştırdıktan sınra için.

Reçete 3:

Malzemeler: Papatya, Limon, Su

Hazırlanışı: 4 bardak suya, 1 parça iyice ufalanmış papatya ve kabukları soyulmadan doğranan 1 adet limonu koyun. 6 saat bekleyip süzün ve  saat sabah 10.00da öğlen 15.00de bir çay bardağı için.

 Reçete 4:

Malzemeler: Biberiye,Su

Hazırlanışı: 1 avuç biberiyeyi 4 su bardağı saf sirkenin içine koyun. 10 gün beklettikten sonra ince bir tülbentten karışımı geçirin.

Sabah akşam bir çay bardağı içmeyi unutmayın.

Reçete 5:

Malzemeler: Kiraz Çöpü, Su

Hazırlanışı: 1 çay bardağı kiraz çöpünü 6 bardak suya koyun. 12 saat bekletin sonra 15 dakika kaynatın. Tekrardan yarım saat bekletip süzdükten sonra saat sabah öğlen akşam bir çay bardağı için.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required