stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Bilge ÇETİN DARI

Bilge ÇETİN DARI
Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları Zayıflama Kilo alma Metabolik Sendrom ve beslenme Çocukluk çağı obezitesi Yeme Davranış Bozuklukları (Anoreksia Nervoza Bulimia) Hamilelik ve emziklilik döneminde beslenme Kronik hastalıklarda beslenme (diyabet, hipertansiyon, kalp hastalıkları…)
Adres Bilgisi
Telefon Numaraları E Posta Mesaj Gönderin Hızlı Mesaj Araçları Kişisel Bilgileri Cinsiyeti Kadın Doğum Tarihi 1985
(27 yaşında) Doğum Yeri Ankara Mezun Olduğu Üniversite Hacettepe Üniver
Kişisel Bilgiler

  • Cinsiyeti: Kadın
  • Doğum Tarihi: 1985
    (27 yaşında)
  • Doğum Yeri: Ankara
  • Mezun Olduğu Üniversite: Hacettepe Üniversitesi
  • Mezuniyet Yılı: 2008
    (4 yıllık mesleki tecrübesi var)
  • Yabancı Dil: İngilizce
Özgeçmişi 20.02.1985 yılında Ankara’da doğan Bilge Çetin Darı 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldu.

Halen Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde yüksek lisans yapmaktadır.

2008 2009 tarihleri arasında Eczacıbaşı RTS Diyaliz Merkezi’nde Diyetisyen olarak ve Cennet Catering’de Yönetici Kurum Diyetisyeni olarak görev yapmıştır.

2009 2010 tarihleri arasında Ankara Özel Akay Hastanesi’nde Diyetisyen olarak görevini sürdürmüştür.

Ekim 2010 Nisan 2011 tarihleri arasında Özel Göztepe Medical Park Hastanesi’nde diyetisyen olarak görev yaparken aynı zamanda Prof. Dr. Erkan TOPUZ ile birlikte onkoloji bölümünde çalışmalar yapmıştır.

Nisan 2011 2012 Memorial Tıp Merkezi Suadiye Slimming Center ‘da doktor ve psikolog ekibiyle birlikte zayıflama, kilo alma, çocukluk çağı obezitesi, adölasan obezitesi, hamilelik ve emziklilik döneminde beslenme, kronik hastalıklarda beslenme, yeme bozukluklarında davranış değişikliği tedavisi ve kurumsal danışmanlık üzerine hizmet vermiştir.

Şubat 2012 den itibaren Nutra Slim Ataşehir şubesinde zayıflama, kilo alma, sağlıklı beslenme konularında görev yapmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 'Diyet' önerileri, baharın habercisi oldu başlıklı makalemizde acıbadem kadıköy hastanesi, bahar diyeti ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in İstanbul Diyetisyen. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required