stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Benim Sırrım

asasasasaDoğrusu bu diyeti yapmaktan çok tereddüt ettim.Günde ne kadar diyet reçetelerine aşina oluyoruz.Sağlığımıza hasar vereceğinden ve açlık hissini çekmek istemediğinizden, gıda zararlarından kaçınırız.Bu diyet reçetesi sağlık ve hastalıklardan kurtulma amacı taşır.Sağlığınıza hasar vermeden zayıflamanıza da garanti verir..Sizi Birher-Bennerin diyet sistemi ile tanıştırmak istiyorum.Onu yerine getirip getirmemek herkesin kendi işidir 🙂

İlk 4 gün sadece çiğ sebzeler, meyve, gök yeşillik, meyve kurusu, fındık (fıstık, badem vb), yaprak demlemeleri, yeşil çay, bal, bitkisel yağ (günde 1-2 çay kaşığı), patates suyu  , su (kaynatılmamış halde içine 2-3 damla elma sirkesi mikrop varsa öldürsün diye), hem de suya bal ve limon suyu ilave edip içmeniz gerekir.günde 100 gram (2 dilim) kurutulmuş çavdar ekmeği yiyebilirsiniz.Bu 4 günde et, balık, yumurta, sosis, beyaz ekmek,  hamur yemekleri, çorba, bulyon, çikolata, helva, pişmiş tatlı, şeker, alkollü içecekler ve bu türden diğer gıdaları tüketmeyin ve sigara içmeyin.

5. gün – aynı gıdalar, bir parça siyah suxarı eklemek.

6. gün – aynı besinler, öğle 2-3 tane pişmiş haşlanmış patates (tuzsuz) .Pürə de mümkündür.

7. gün – aynı gıdalar, ek 2 suxarı ve 0.5 litre yoğurt.

8. gün – aynı gıdalar, 1yumurta sarısını çiğ içmek (ben bunu hiç yapmadım)

9-14 üncü günler – aynı gıdalar, ek-1 çay kaşığı tereyağı ve 2 çorba kaşığı lor (1 çay kaşığı bitkisel yağ ile karıştırmak) ben bu karışıma ceviz ve hurma da ilave ediyordum, daha doyumlu tatlı oluyordu.

15 gün – 100 gr et (öncelikle pişmiş ve gelen haftalarda 2 defadan fazla olsun) tüketilmeli.Formada kalmak için her hafta 2 kez diyetin her gününü tekrar edin.

Bir önceki yazımız olan Kahvaltıyı Evde Yapamayanlar başlıklı makalemizde dengeli beslenme, diyet bilgileri ve iyi beslenme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in DİYET LİSTELERİ. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required