stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Beli inceltmenin en kolay ve rahat yolu

Oda sıcaklığında su değil, soğuk su metabolizma güçlendirir.
Vücudumuzdaki ağırlığı atmak istiyorsak, soğuk su içmemiz gerektiğini şu sözlerle ifade ediliyor;
“Su içmek sağlıklı metabolizma dolaşım için son derece önemlidir. Yeterince içilmesinin son derece önemli faydaları var, az tüketilmesinin de belli zararları var. Neredeyse tüm diyetler bol su içmeyi gerektirir. Tavsiyelere titizlikle takip etmenize rağmen, kilo süreci duruyorsa, muhtemelen suyu oda sıcaklığında içiyorsunuz!
Soğuk su içmekle oda sıcaklığında su içmek arasındaki farkı inceleyen Alman bilim adamları ilginç sonuçlar elde ettiler. Onların geldiği sonuca göre, soğuk su içmenin metabolizma üzerindeki hızlandırıcı etkisi, oda sıcaklığında su içmeye oranla daha yüksektir. Ayrıca her gün 10 bardak soğuk su içenlerin günde 50 kalori daha fazla yaktıkları ve bunun sayesinde belin daha çabuk inceldiği de bu araştırma sonucunda ortaya çıktı “.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required