stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


Acil kilo vermek için tuzsuz diyet:)

Eğer önemli günler düğünler  için acil olarak artık kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız, şarkıcı Lilu nun sakladığı tuzsuz diyetten kullanabilirsiniz. Lilu ya göre ünlülerin hayatında öyle durumlar oluyor ki, acil konser salonuna çıkmak gibi. Fakat tatil zamanı kıyafetlere sığmıyorlar tatilin rahatlığını yaşıyorlar. Eğer bu ekstrem  duruma siz de dahilseniz , vücudunuzu zedelemeden kilo ve vücudu temizlemek için tuzsuz diyetten kullanabilirsiniz. Bilindiği gibi tuz vücutta suyu tutar, bu ise metabolizmayı zorlaştırarak sağlığı tehdit eder. Tuz insanların sağlığı için zararlıdır az oranda günlük belirlenen miktarda tüketilmelidir.

Tuzsuz diyet yoluyla vücudun tuz-su dengesi geri yüklenir. Lilu ya göre bu diyet ile sadece artık kilolardan özgür olmuyorsunuz, hem de vücudun tamamını  temizliyor ödem atıyorsunuz . Beslenme günde 5 öğün az az olmalı, haftada 1 kez yüklenmiş bir gün olmalıdır ve bu zaman da eski alışkanlıklardan uzak durmak önerilir.

NOT: Kızarmış ve hazır gıdaları tüketmemek gerekir ,yiyeeklere zeytin yağı dökülebililir salata vb  gibi.. Günde 2 litre su içilmeli yanlız gazlı içecekler tüketilmemelidir.

Adsızzxz

Diyetin ilk günü;

Sabah: Elma ve havuç salatası, 1 yumurta, 1 fincan kahve

Öğle: Sebze çorbası, 1 dilim ekmek, çay

Ara öğün: Siyah erik, peynir ve ceviz

Akşam: Suda pişmiş buğday , yeşil çay

Ara öğün: az yağlı yoğurt

Görüldüğü gibi gıda içeriği çok çeşitlidir. Doyumcul değil, bununla birlikte tamamen tuzsuz diyete uyumludur.

İkinci, üçüncü ve diğer günleri kendi isteğinize  uygun kurgulayabilirsiniz. Bununla birlikte, tuz barındırmayan yemişlerden de yemek gereklidir.

Bir önceki yazımız olan Kahvaltıyı Evde Yapamayanlar başlıklı makalemizde dengeli beslenme, diyet bilgileri ve iyi beslenme hakkında bilgiler verilmektedir.


2 sene ago by in DİYET LİSTELERİ. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required