stickyimage

Felici is packed with a cool notification manager, alert your visitors the smart way.

Learn More Close


2 Günde Zayıflatan Diyet

zayıflama

Yorgunsun? Kiloların var? O zaman sunduğumuz bu diyet sana yardım edecek. Bunun için bize sebze, meyve ve maden suyu gerekir. Yerkökünü blender dan  geçirin, bitki çayı ekleyin. Bu, papatya, ya da nane olabilir. Eczaneden C vitamini almayı da unutmayın.
Diyete başlamadan önce , bu iki gün içinde özel güç gerektiren işlerinizi sonraya erteleyin. Gün boyunca 8 bardak su için. Diyetin süresi 2 gündür.

Birinci gün
Kahvaltı:
Günlük meyve salatası ile başlayın. Bu, narenciye – greyfurt, portakal veya mandalina, bir parça ananas, elma ve biraz üzüm. Salatanın hacmi bir kaseden fazla olmamalı. İçmeye ise basit limonlu çay, maden suyu veya kahve olabilir. Süt kesinlikle olmamalıdır.

Öğle yemeği:
Aynı kahvaltı gibi meyve salatası, içmeye ise çay veya maden suyu.

Akşam yemeği:
Meyve insan vücudunda sindirim sistemine yardımcı olur, onu düzenler. Gün boyunca sadece meyve yiyen insan tabii ki, gece güçlü açlık hissedecektir.Öyleyse bir taneden fazla olmamakla muz yiyin. İçmeye papatya çayı için. Uyku öncesi kişiyi sakinleştirir. Yatmadan önce mutlaka kitap okuyun.

Ayrıca gün boyunca açsanız maden suyu, bitki çayı için. Ayrıca günde 4 defa 2 tablet C vitamini alın.

İkinci gün
Kahvaltı:
Bir bardak havuç suyuna diğer sebzeleri ekleyin, üstüne tuz ve karabiber de ekleyin. 4 tane domatesi fırında kızartın. Üzerine tuz, karabiber koyun. Sonra sevdiğiniz şekilde yiyin. Veya meyve salatası hazırlayın. Salatalığı, domatesi, soğanı, turpu pişirin. Üstüne tat vermesi için kırmızı veya sarı biber koyun. Tuz, karabiber ve limon suyunu da ilave etmeyi unutmayın. Bitki çayı içebilirsiniz.

Öğle yemeği:
Brokoliyi zeytinyağlı pişirin, lahana, kabak, ıspanak ekleyin. Eğer tadını beğenmezseniz, biraz peynir de katabilirsiniz. İçmeye bitki çayı, maden suyu veya sebze suyu olabilir.

Akşam yemeği:
Birönceki günü tekrar edebilirsiniz. Gün boyunca C vitamini ve bol mineral su tüketmeniz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Şeker Krizini Gidermek İçin Diyet Dostu Yöntemler başlıklı makalemizde Diyet, diyet yöntemler ve şeker krizi hakkında bilgiler verilmektedir.


3 sene ago by in DİYET LİSTELERİ , Şok Diyetler , ZAYIFLAMA. You can follow any responses to this entry through the | RSS feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave A Response

Required